Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Про нас

Мистецька Сторінка – інтернет-ресурс, спрямований на висвітлення та розвиток української культури і мистецтв. Особливістю сайту є те, що він надає митцям цілий спектр інформаційних можливостей  - автори можуть розміщувати свої твори в різножанрових галереях сайту, анонсувати події, і навіть викладати свій власний погляд на важливі події в авторських колонках.      

Для тих, хто любить мистецтво:


Ви маєте змогу зазирнути у світ мистецтва різних жанрів і часів.
Тут є сучасні митці, які живуть і творять поруч із нами, і видатні творці минулого, що залишили свій слід у спадщині світової культури.

Для митців:

Якщо Ви - митець, можете цілком вільно і самостійно розмістити у нас свої роботи. Для цього потрібно просто зареєструватись на сайті. На Ваш вибір пропонується чимало розділів- від живопису до поезії і прози.
Крім того, маєте змогу розміщувати на сайті свої новини - про виставки, анонси, презентації, продаж робіт і т.п.

Мистецька сторінка - для тих, кому небайдужа рідна країна.

Мистецтво України, як і український нарід, пройшло довжелезний і складний шлях.
Щоб рухатися вперед, маємо знати свою історію. Тому в розділі "Статті" ми розміщуємо різноманітну інформацію про історичні шляхи українського мистецтва, традиції народу, визначні місця нашої країни, славних Українців.
Якщо Ви вважаєте, що якась тема вислизнула з-під нашої уваги і недостатньо розкрита на сайті, пишіть на пошту, ми спробуємо цю прогалину заповнити.


З пропозиціями щодо вдосконалення сайту і
побажаннями щодо співпраці звертайтесь до нас.

info[ @ ]storinka-m.kiev.ua


Пошук на сайті

Що маємо