Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
15-07-2008       Студенти для студентів: у Німеччині з’явився український журнал про університетське життя

Deutsche Welle

У Німеччині з’явився перший студентський журнал українською мовою. Як кажуть у редакції, він міститиме інформацію не лише про навчання, а й про дозвілля. Видає часопис Союз українських студентів у Німеччині, скорочено «СУСН». Отже, журнал так і називається – «СУСН-NEWS». Його роблять студенти для студентів.

Журнал виходить раз на квартал у вигляді електронної розсилки. Це, як вирішили у редакції, найзручніша форма розповсюдження серед молодих користувачів. Видає часопис Союз українських студентів у Німеччині, скорочено «СУСН». Отже, журнал так і називається – «СУСН-NEWS». Його роблять студенти для студентів, розповідає головний редактор Зоряна Стеліга: «Мета нашої організації полягає в тому, щоб допомагати українським студентам, які приїжджають на навчання до Німеччини, у подоланні різних проблем як у навчанні, так і в повсякденному житті. Система навчання у Німеччині дуже відрізняється від української. Кожен студент зіштовхується з багатьма проблемами».

«Що робити по завершенні навчання? Як подовжити візу і знайти роботу?» - відповіді на ці питання дають редактори журналу у другому випуску, який щойно побачив світ. У редакції переконані, що журнал зацікавить не лише тих, хто вже вчиться у Німеччині, але насамперед українців, які лише планують приїхати сюди на навчання. «Зокрема, ми публікуватимемо рейтинги університетів, пояснюватимемо систему навчання у Німеччині. Але, звісно, має бути й інформація для тих, хто вже у Німеччині – інформація про можливості пройти практику, знайти роботу», - каже головний редактор.

Звісно, не одним лише навчанням живуть студенти. В різних куточках Німеччини українська молодь влаштовує інформаційні зустрічі, концерти або забави. Повідомлення про заходи осередків Союзу українських студентів також можна буде знайти у журналі. Наприкінці кожного випуску - «гаряча десятка», хіт-парад найпопулярніших тем студентського форуму. «На форумі є багато цікавої інформації для студентів. Це не просто балачки. У кожній рубриці можна знайти корисну інформацію, яка допоможе вирішити конкретні проблеми. Тому ми і публікуємо першу десятку тем, які користуються найбільшою популярністю, аби привернути увагу до нашого форуму. Взагалі, форум користується неабиякою популярністю», - розповідає Зоряна Стеліга.

Підписатися на журнал можна на сайті Союзу українських студентів у Німеччині.

Джерело:
http://eu.prostir.ua/news/19441.html

 

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо