Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
23-07-2008       "ПІДКАМІНЬ-2008" - всі відтінки етно. Програма фестивалю

Етнофестиваль «Підкамінь» з першого разу став найпотужнішим фолковим фестом на Західній Україні: нестримна енергія фолк-року, легенди української музики та духу на сцені і бурхливе людське море… Фантастичні краєвиди – дивишся, слухаєш і розумієш, що в тебе під ногами українська земля, і кожен твій крок по ній мусить супроводжуватись молитвою.

І після всього ти переконуєшся в тому, що варто було їхати сюди, віддавати емоції, додаючи до енергетики цієї української святині ще й краплину своєї душі. А фестиваль, що взяв такий потужний старт, кожного року обіцяє бути ще кращим і насиченішим! Отже:

Офіційна програма етнофестивалю "Підкамінь 2008":

25 липня (п'ятниця):

«Атмасфера»
«ТаРута»
«Кораллі»
«Русичі»
«Юркеш»

26 липня (субота):

«Чоботи з бугая»
«Бурдон»
«Сонцекльош»
«ДримбаДаДзиґа»
«Воплі Відоплясова»

27 липня (неділя):

ГМД «Вертеп»
«Дивні»
«Вій»
«Перкалаба»
«Мертвий Півень»

Атракції:

вогняні шоу, лицарські турніри, дегустація місцевих страв, велосипедні мандрівки давніми замками та мальовничими ландшафтами, козацькі забави, військово-спортивні змагання, галерея традиційних та нетрадиційних ремесл, курси скелелазання, літературний майданчик від кав'ярні «Кабінет» (куратори: Юрко Іздрик та Юрко Кучерявий), майстер-класи, розваги для дітей на майданчику «Baby open garden», концертні програми від творчих народних колективів …

Сповитий легендами Підкамінь чекає на тебе!



Розклад атракцій

Етнофестивалю «Підкамінь-2008»

 

П'ятниця, 25 липня 2008 р.

Велика сцена

13.00 - 13.15

Відкриття етнофестивалю, вітальні промови священників, молитва

13.15 - 15.00

Виступи кращих творчих етноколективів Бродівщини

15.00 - 16.00

 ВИЗВУЧКА «Юркеш»

16.00 - 16.40

ВИЗВУЧКА «Русичі»

16.40 - 17.10

ВИЗВУЧКА «Коралі»

17.10 - 17.40

ВИЗВУЧКА «Тарута»

17.40 - 18.15

ВИЗВУЧКА «АтмАсфера»

18.15 - 18.30

Вітальні промови організаторів, гостей та спонсорів етнофестивалю

18.30-19.30

 «АтмАсфера»

19.40 - 20.40

«Тарута»

20.50 - 21-50

«Коралі»

22.00 - 23.00

«Русичі»

23.10 - 00.20

«Юркеш»

00.30 - 01.30

 Дискотека «Слухай українське»

Мала сцена

 

15.00 - 18.00 - Музична програма «Козацькі забави» (виступи кращих колективів Бродівщини)

Мізансцени

 

Майданчик від кав’ярні-книгарні «Кабінет»

(біля озера)

16:00 - 17:00 – зустріч із Богданом-Олегом Горобчиком, Павлом Коробчуком та Олегом Коцаревим (вірші зі спільної книги «Цілодобово!»)

17:00 - 18:30 – презентація нової концепції журналу «Четвер»

 

 

 

Дитячий майданчик

(біля озера)

10:00 - Відкриття дитячого майданчика. Презентація виховників: «концертна програма», кумедний виступ кума з кумом, танець-привітання, сучасний народний танець, «брейк і сучасний світ», читання віршів для дітей та ін.

10:00 - 13:00 - Забави з дітьми: «Кіт та мишка», конкурс „Я і Україна”, оголошення переможців конкурсу, вручення призів.

13:00 - 15:00 - Казки лірника Сашка.

 

15:00 - 17:00   - Розваги для дітей ,,ПідКамінські вечори.

18:00 - 19:00    - Легенди Підкаменю.

19:00 - 21:00   - конкурс „Пан та Паночка”. Вручення призів.

21:00 - 23:00 – Українські мультики

 

Козаки

(біля каменю)

Упродовж дня:  дійства, майстер-класи

22:00 – запалення «Вежі»

 

Майстерня пісні

(біля алеї ремесел)

Упродовж дня:  дійства, майстер-класи для дітей та дорослих: гра на гуцульських інструментах, малювання, народні танці, автентичний спів

 

Ткацтво

(біля озера)

Упродовж дня:  майстер-класи для дітей, майстер-класи для дорослих

 

Лицарі «Галицький Лев»

(урочище за каменем)

Упродовж дня:  показові турніри, бугурти, майстер-класи, вихід в люди

00.00 - вогняне шоу збоку сцени

 

 

Субота, 26 липня 2008 р.

 

Велика сцена

12.00 - 13.00

ВИЗВУЧКА «Бурдон»  

13.00 - 15.00

Програма «Молодіжні гуляння» (виступи кращих етноколективів Бродівщини)

15.00 - 15.30

ВИЗВУЧКА  «Чоботи з бугая»

15.30 - 16.00

ВИЗВУЧКА «Сонцекльош»

16.00 - 16.30

ВИЗВУЧКА «ДримбаДаДзига»

16.30 - 18.00

ВИЗВУЧКА «ВВ»

18.00 - 18.10

Вітальні промови організаторів, гостей та спонсорів етнофестивалю

18.10 - 19:00

  «Чоботи з бугая»

19.10 - 20.10

«Бурдон»

20.20 - 21.10

«Сонцекльош»

21.20 - 22.20

  «Дримба ДаДзига»

22.30 - 00.00

«ВВ»

00.00 - 01.30

Дискотека «Слухай українське»

Мала сцена

 

15.00 - 18.00 - «Музичні візитки» сільських громад Бродівщини

Мізансцени

 

Майданчик від кав’ярні-книгарні «Кабінет»

(біля озера)

12:00 - 14:00 – читання з мегафону «Підкамінь-з-над-стільця» (урочище за каменем)

14:00 - 16:00 – Гутірка українських поетів Sevama (СЛЕМ)

16:00 - 17:00 – зустріч з Дмитром Добрим-Вечором («Вій»)

17:00 - 18:00 – зустріч з Олександром Фразенком

00.30 - 01.20 – мультимедійний та мультисенсовий проект Юрка Іздрика «Петарди Ясперса»

 

Дитячий майданчик

(біля озера)

10:00 - 13:00-спортивні та рухливі ігри(конкурс на найкращий візерунок на пісочниці діти 4-13р).

13:00 - 15:00 – Сашко Лірник.

14:00 - 19:00-«Екскурсії» по чарівному місту„ПідКамінка”(ігри:плутанка,кричалки).

16:00 - 19:00 – Пішохідна екскурсія для дітей по Підкаменю.

18:00 - 21:00 – Веселі забави на увагу («літак та львівський вагон», «скрипка» та ін.), конкурс «Козак та Козачка»)

21:00 - 23:00 – Українські мультики

 

Козаки

(біля каменю)

Упродовж дня:  дійства, майстер-класи

22:00 – запалення «Вежі»

 

Майстерня пісні

(біля алеї ремесел)

Упродовж дня:  дійства, майстер-класи для дітей та дорослих: гра на гуцульських інструментах, малювання, народні танці, автентичний спів

 

Ткацтво

(біля озера)

Упродовж дня:  майстер-класи для дітей, майстер-класи для дорослих

 

Лицарі «Галицький Лев»

(урочище за каменем)

Упродовж дня:  показові турніри, бугурти, майстер-класи, вихід в люди

00.00 - вогняне шоу збоку сцени

 

Велозмагання

(біля озера– змагання в околицях)

до 10.00 – заїзд учасників;

10.30 - 11.00 – урочисте відкриття змагань,

  11-00 - 12.30 – змагання на  дистанції велокросу;

15.30 - 18.00 -  змагання на дистанції  тріал.

 

 

 

Неділя, 27 липня 2008 р.

 

Велика сцена

10:00 - 11:00

ВИЗВУЧКА  Гурт мандрівних дяків «Вертеп»

11.00 - 12.00

ВИЗВУЧКА «Вій»

13.00 - 15.00

Виступи музичних етноколективів - гостей фестивалю

15:00 - 16:00

ВИЗВУЧКА «Мертвий півень»

16:00 - 17:00

ВИЗВУЧКА «Перкалаба»

18.15 - 18.30

Вітальні промови організаторів, гостей та спонсорів етнофестивалю

18.30 - 19.10

Гурт мандрівних дяків «Вертеп»

19.20 - 20.10

«Дивні»

20.30 - 21.30

«Вій»

21.50 - 22.50

«Перкалаба»

23.10 - 00.20

«Мертвий півень»

00.30

Фінальна пісня, можливо - феєрверк

 

 

Мала сцена

15.00 - 18.00 – «Музичні візитки» сільських громад Бродівщини

Мізансцени

 

Майданчик від кав’ярні-книгарні «Кабінет»

(біля озера)

12:00 - 14:00 – читання з мегафону «Підкамінь-з-над-стільця» (урочище за каменем)

14:00 - 15:00 – зустріч із Михайлом Барбарою, Романом Чайкою та Світланою Олешко

15:00 - 16:00 – зустріч із Павлом Мідянкою (вірші з нової книги «Ярмінок»)

16:00 - 17:00 – зустріч із Галиною Гевків

 

Дитячий майданчик

(біля озера)

10:00 - 13:00-Ранок українських забав

(конкурси):мішковий барєр; дружня шнурівочка;тягни кума;

14:00 - 17:00   - Шоу-програма „Музична казка” та ”ПідКамінська Ріпка”

17:00 - 19:00-безліч конкурсів на „Чарівній гулянці”

19:00 - Прощальна програма з дітьми. Розпалення Ватри.

21:00 - 23:00 – Українські мультики

 

Козаки

(біля каменю)

Упродовж дня:  дійства, майстер-класи

22:00 – запалення «Вежі»

 

Майстерня пісні

(біля алеї ремесел)

Упродовж дня:  дійства, майстер-класи для дітей та дорослих: гра на гуцульських інструментах, малювання, народні танці, автентичний спів

 

Ткацтво

(біля озера)

Упродовж дня:  майстер-класи для дітей, майстер-класи для дорослих

 

Лицарі «Галицький Лев»

(урочище за каменем)

Упродовж дня:  показові турніри, майстер-класи, вихід в люди

23.30 - вогняне шоу збоку сцени

 

Велозмагання

(табір біля озера – змагання в околицях)

10.00 - 11.00 – ознайомлення з умовами проходження дистанції крос-кантрі ;

11.00 - 14.00 – змагання на дистанції крос-кантрі;

  14.00 - 15.00 – змагання на  дистанції стріт-рейс;

  15.30 - 16.00 – підбиття підсумків змагань, нагородження переможців та призерів змагань.

 

 

Також щоденно на етнофестивалі:

 

Поле «живої історії»

 

13.00 - 21.00 – Презентація військового мистецтва та побуту різних епох:

 Лицарська Європа, Козацька Україна, Українська Повстанська Армія...

 

Майданчик СВІМ

 

13.00 - 18.00     – Військово-спортивні атракції і змаги, тир з базуками і гранатометами

 

Майданчик бойових мистецтв

 

13.00 - 18.00 –Показові виступи майстрів українських бойових мистецтв. Навчання дітей та молоді елементів національних бойових мистецтв.

 

Камінь та територія навколо нього

 

13.00 - 21.00 – Заняття із скелелазання


-------------------------------------------------
Джерело:
http://www.pidkamin.ridne.net
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо