Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
02-10-2008       панно «Україна»
Львів презентуватиме українську культуру та традиції у міжнародному мистецькому проекті створення єдиного панно (великого полотна), зібраного з окремих проектів різних країн світу.

Цими днями у Львові перебувають канадські майстрині, які допомагають активним львів`янам працювати над проектом «Україна».

Суть проекту полягає у виготовленні панно, розміром 6м х 3м, на якому різнокольоровою тканиною викладено картину на українську тематику, довкола якої  маленькі та дорослі українці залишають відбитки своїх долонь. Імена виконавців записуються в спеціальну книгу.

Проект проходить з 13 вересня у львівській середній загальноосвітній школі «Світанок». У проекті також беруть участь педагогічний коледж ЛНУ ім. І. Франка, громадські організації «Клен» та «Пласт», а також міський реабілітаційний центр «Джерело» та Будинок дитини №1.

Мета проекту – донести на міжнародному рівні культуру і традиції українського народу очима українців. Під час роботи діти спілкуються та вивчають мову з гостями з Канади. Подібні проекти відбулися в Канаді, Ірландії, Швейцарії та Уругваї. Відбитки долонь на них поставили такі відомі особи, як міністр освіти Канади в штаті Вікторія, мер одного з міст у Північній Ірландії, посли Швейцарії та Уругваю.

Як повідомили ініціатори проекту з Канади, у різних країнах світу проект мав свою історію. В Швейцарії над ним працювали громада одного з населених пунктів, в Уругваї – Фундація, що опікується бідними людьми. В Україні, зокрема у Львові, це п’ятий із 10 запланованих проектів у світі до 2012 року. На ньому залишить відбиток долоні міський голова Львова Андрій Садовий. Під час наступних Олімпійських ігор всі 10 панно будуть встановлені на дисплеї в Лондоні, а пізніше в ООН у Нью-Йорку.

У Львові готове панно «Україна» буде представлене 3 жовтня у школі «Світанок», що на вулиці С. Петлюри, 43а.

Джерело:
http://www.lvivstory.com

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо