Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
11-11-2008       Новий проект Сергія Жадана і харківського гурту "Собаки В Космосі" - Спортивний Клуб Армії (СКА)
Письменник і поет Сергій Жадан і харківський ска–гурт Собаки В Космосі відправляються у мандри клубними стежками України. Їхнє спільне втілення має назву Спортивний Клуб Армії (СКА), і поєднуватиме в собі співи у стилі реґґі, панк та, власне, ска із читаннями віршованих текстів.

Минулого року цей проект вже встиг засвітитися у Харкові (фестиваль Харківська Барикада) та Києві (кіно-клуб Києво-Могилянської академії), а навесні 2008-го – в містах Польщі (Люблін, Варшава, Краків) та на забаві День Незалежності З Махном (Гуляй Поле). Природнім вислідом цієї співпраці став запис платівки, куди увійшли сім пісень та відеоролики з концертних виступів проекту. Диск випускає мистецька аґенція Арт-Вертеп (м. Дніпропетровськ) за підтримки мистецького об’єднання Остання Барикада (м.Київ) та видавництва Фоліо (м. Харків).

Наприкінці листопада розпочнеться подорож на підтримку цієї плити, шлях якої на поточну мить проляже через підмостки Києва, Дніпропетровська, Чернігова, Донецька, Харкова, Луцька, Львова. Якщо якесь інше місто хоче побачити у себе Спортивний Клуб Армії, то про це можна домовитися через МА Арт-Вертеп за телефоном 8 (0562) 33-55-82, або злистуватися через ел.скриньку mail{рАвлик}artvertep.dp.ua.

Джерело:
http://maidan.org.ua
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо