Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
18-11-2008       Андрій       "Тижні авторського кіно" в "ІНФОЦЕНТРІ" КММК "Мистецький арсенал"
17 листопада 2008 року (17.11.08) ДП "Мистецький арсенал" презентує "Тижні авторського кіно". На цьому дійстві будуть представлені роботи молодих віком та духом режисерів України. У рамках культурно заходу буде проходити виставка робіт фотохудожника Михайла Палінчака та Михайла Палінчака молодшого! Вподобані Вами фотороботи можна буде придбати. 

ПРИМІЩЕННЯ ІНФОЦЕНТРУ. 
Розклад: 

17-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Максим Лукашов "Сніданок" (13:17) 
2. Артем Кім "Поцелуй" (4:50) 
3. Ольга Озерська "Stereoplen" "Эта ночь" (кліп) 
4. Валя Селентьєва "Кішка під дощем" (9:15) 
5. Вероніка Шкробтак "Бути чи..." (15:00) 
6. Катерина Береза "Стучит" (11:01) 
7. Каріна Асланова "Граматика" (2:25) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

18-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Артем Кім "Неведомое" (5:19) 
2. Вероніка Шкробтак "Послухай" (7:51) 
3. Звегінцев Юрій " Апельсиновий день" (5:20) 
4. Юрій та Анатолій Шаповал "Італьяно" (13:23) 
5. Каріна Асланова "Лампочки" (6:12) 
6. Катерина Крючкова "Рятівник" (14:54) 
7. Юлія Тесля "Тривалість" (14:52) 
8. Марина Михайлівна "Таліта Кум" (3:45) 

Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

19-11-08 перший сеанс 16:00 
1.Вероніка Шкробтак "Как чудо?" (15:00) 
2.Звегінцев Юрій "Осяяння" (3:58) 
3.Саша Шагі 
4.Саша швец "Шепіт гіпноса" (17:58) 
5.Максим Лукашов "Болт і гайка" (7:38) 
6.Матушевич Олексій "Straike" (4:11) 
7.Юрій та Анатолій Шаповал "Вітерець" (6:54) 
8. Блищик Наталія "20 років за секунду" ( 17:28) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

20-11-08 перший сеанс 16:00 
1.Анна Шиян "Дні перформенсу" (3:59) 
2.Блищик Наталія "Політ" (7:50) 
3.Кочергін Сергій "Картонна коробка" (6:16) 
4.Літвиненко Андрій "Про девочек" (6:49) 
5.Тарас Валігура "відчуття" (8:07) 
6. Юрій та Анатолій Шаповал "Картина" (0:15) 
7.Шаповалова Юлія "Місце під небом" (10:53) 
8.Сергій Векулич "Зоряні війни" (7:26) 
9.Максим Лукашов "Нескафе" (0:43) 
10.Катерина Крючкова "Ескізи" (16:48) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

21-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Єрьоменко Олена "Навколо світу до України" (23:32) 
2. Кочергін Сергій " Звалище доль" (4:52) 
3. Юрій та Анатолій Шаповал "Скажений художник" (2:42) 
4. Анна Немирович "Куренівський стогін" (18:44) 
5. Саша Швець "Живу так, как я живу" (12:19) 
6. Марина Михайлівна "Мед хедс" (4:21) 
7.Вадим Левчук "Дерибан" (2:57) 
8. Ольга Озерська "Білі рози Юрія Дулькіна" (17:06) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

22-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Максим Лукашов "Концерт" (12:34) 
2. Сергій Векулич "Синдром маріонеток" (9:01) 
3. Ольга Озерська "Білі рози Юрія Дулькіна" (17:06) 
4. Анна Шиян "Сніданок" (6:44) 
5. Юлія Тесля "Тривалість" (14:52) 
6.Шаповалова Юлія "Місце під небом" (10:53) 
8. Блищик Наталія "20 років за секунду" ( 17:28) 
9.Юрій та Анатолій Шаповал "Подорожі" (0:45) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

23-11-08 перший сеанс 16:00 
1.Катерина Береза "Стучит" (11:01) 
2.Валя Селентьева "Кішка під дощем" (9:15) 
3.Каріна Асланова "лампочки" (6:12) 
4.Максим Лукашов "Сніданок" (13:17) 
5.Марина Михайлівна "Дитячі хроніки" (5:48) 
6.Сергій Векулич " Гастролі" (9:10) 
7.Максим Лукашов "Нескафе" (0:43) 
8.Вадим Левчук "Дерибан" (2:57) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

24-11-08 перший сеанс 16:00 
1.Саша Шагі 
2.Саша Швець "Шепіт гіпноса" (17:58) 
3.Вероніка Шкробтак "Бути чи..." (15:00) 
4.Катерина Крючкова "Рятівник" (14:54) 
5.Звегінцев Юрій "Осяяння" (3:58) 
6.Каріна Асланова "Граматика" (2:25) 
7.Літвиненко Андрій "Зупинки" (3:42) 
8. Ольга Озерська "Stereoplen" "Эта ночь" (кліп) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

25-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Максим Лукашов "Сніданок" (13:17) 
2. Артем Кім "Поцелуй" (4:50) 
3.Блищик Наталія "Політ" (7:50) 
4. Валя Селентьева "Кішка під дощем" (9:15) 
5. Вероніка Шкробтак "Бути чи..." (15:00) 
6. Катерина Береза "Стучит" (11:01) 
7. Каріна Асланова "Граматика" (2:25) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

26-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Артем Кім "Неведомое" (5:19) 
2. Вероніка Шкробтак "Послухай" (7:51) 
3. Звегінцев Юрій "Апельсиновий день" (5:20) 
4. Юрій та Анатолій Шаповал "Італьяно" (13:23) 
5. Каріна Асланова "Лампочки" (6:12 ) 
6. Катерина Крючкова "Рятівник" (14:54) 
7. Юлія Тесля "Тривалість" (14:52) 
8. Марина Михайлівна "Таліта Кум" (3:45) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

27-11-08 перший сеанс 16:00 
1.Катерина Береза "Стучит" (11:01) 
2.Валя Селентьева "Закройте форточку, тут кино" (10:59) 
3. Матушевич Олексій "Straike" (4:11) 
4.Максим Лукашов "Сніданок" (13:17) 
5.Марина Михайлівна "Дитячі хроніки" (5:48) 
6.Сергій Векулич " Гастролі" (9:10) 
7.Максим Лукашов "Нескафе" (0:43) 
8. Блищик Наталія "20 років за секунду" ( 17:28) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

28-11-08 перший сеанс 16:00 
1.Єрьоменко Олена "Навколо світу до України" (23:32) 
2.Кочергін Сергій " Звалище доль" (4:52) 
3 Тарас Валігура "відчуття" (8:07) 
4.Юрій та Анатолій Шаповал "Скажений художник" (2:42) 
5.Анна Немирович "Куренівський стогін" (18:44) 
6.Саша Швець "Живу так, как я живу" (12:19) 
7.Марина Михайлівна "Мед хедс" (4:21) 
8.Шаповалова Юлія "Місце під небом" (10:53) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

29-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Саша Шагі 
2. Саша Швець "Шепіт гіпноса" (17:58) 
3. Вероніка Шкробтак "Бути чи..." (15:00) 
4. Катерина Крючкова "Рятівник" (14:54) 
5. Звегінцев Юрій "Осяяння" (3:58) 
6. Каріна Асланова "Граматика" (2:22) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

30-11-08 перший сеанс 16:00 
1. Максим Лукашов "Концерт" (12:34) 
2. Сергій Векулич "Синдром маріонеток" (9:01) 
3. Ольга Черниш "Білі рози Юрія Дулькіна" (17:06) 
4. Анна Шиян "Сніданок" (6:44) 
5. Юлія Тесля "Тривалість" (14:52 ) 
8. Блищик Наталія "20 років за секунду" ( 17:28) 
9. Тарас Валігура "відчуття" (8:07) 
Другий сеанс: 18-00 (повтор) 

ЗАЛ НА 18 МІСЦЬ 

моб. (096) 366-33-39 skype: Ушенко Андрій та ICQ 422191719 
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо