Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
28-12-2007       Олеся Кара-Коця       5-26 січня. Гороскопчики, або Зодіак по-українськи

Персональна пересувна виставка картин Лесі Кара-Коці “Гороскопчики, або Зодіак по-українськи” В Україні з‘явився новий стиль мистецтва, в якому працює художния Леся Кара-Коця.

Запрошуємо Вас відвідати пересувну персональну виставку її картин “Гороскопчики, або Зодіак по-українськи”. Художницю дивує, що зовсім різних людей об’єднують під одним знаком Зодіаку і наділяють від того спільними рисами характеру. “Мені стало цікаво те, що людину співставляють із знаком або твариною, – каже Леся. – З’являється єдність символу й людини”. Тому майже всі її знаки Зодіаку мають людські обличчя, надзвичайно щирі та привітні. А вони такі і є, тому що дітки народжуються з тендітною і щирою душею. З найпершого дня життя кожного супроводжує свій символ – дбайливий янгол-охоронець. Тільки з віком люди змінюються, і в них з’являються негативні риси. Та попри все, їх символ залишається таким же добрим.

Гороскопчики мандрують Києвом. Зараз вони переїхали до Чайного клубу. Тут на них можна буде подивитися з 5 до 26 січня. Окрім гороскопчиків, Ви побачите нові картини Лесі Кара-Коці на різноманітні тематики. Адреса: бульв. Дружби народів 7, кв. 60. Відкриття – 5-го січня о 15:00, де на Вас чекає справжня чайна церемонія.

Вхід за запрошеннями. Щоб отримати запрошення, телефонуйте за номером +38098-792-98-21 (Анастасія). Подробиці на сайті www.hobotarky.narod.ru

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо