Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
21-11-2008       КУН планує створити громадську організацію «Український Національний Конгрес Кубані» для відродження українських традицій
Конгрес Українських Націоналістів має намір в найближчій час на Кубані відкрити громадську організацію «Український Національний Конгрес Кубані». «Кубанщина це історичний український регіон в Росії, де більшість населення українці, тому Конгрес прийняв рішення в найближчій час відкрити громадську організацію, аби відродити українські традиції та протистояти асимілятивній політиці Росії», - повідомив заступник голови КУН Володимир Борейчук.

За його словами, Національний Конгрес буде видавати українськомовні газети та сприятиме відкриттю українських шкіл.

«Майже 50 відсотків мешканців Краснодарського краю це етнічні українці, котрі мають повне право на українськомовні газети та школи. Головним завданням Українського Національного Конгресу Кубані буде відстоювання інтересів українців, що проживають на території Російської Федерації»,- сказав Володимир Борейчук.

«Лише об’єднавшись в потужну громадську організацію, українська діаспора в Росії зможе протистояти цілеспрямованій політиці нищення українських громадян в РФ», - зазначив Борейчук.

За матеріалами:
http://maidan.org.ua
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо