Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
27-11-2008       Молодіжний проект «Відкрий Європу» в Горохові

25 листопада учні шкіл та члени євро-клубів міста Горохів взяли участь у інформаційному семінарі з питань європейської інтеграції, що проходив в рамках обласного молодіжного проекту «Відкрий Європу».

Реалізовує даний проект Волинська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)» за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

В цей день близько 40 молодих людей занурилось у цікаву та різноманітну культуру Євросоюзу, дізналось більше про політичну та економічну співпрацю України та ЄС. Активна участь школярів у теоретичних семінарах та практичних заняттях показала, що молодь цікавиться діяльністю Євросоюзу й має свою чітку позицію щодо вступу України до цієї міжнародної організації. Після занять було проведено тестування, яке показало, що учасники проекту досить добре засвоїли подану інформацію. Наступним етапом стане проведення євро-брейн рингу, котрий заплановано на 2 грудня. Участь у заключному етапі візьмуть кращі знавці аспектів євроінтеграції.

Горохів став другим містечком де пройшов цей захід. (Попередньо школярі м. Рожище прослухали тематичні семінари, що стосувались співпраці України та ЄС – авт.) «Асоціація Молодих Реформаторів» планує й надалі популяризувати серед молоді ідеї євроатлантичної інтеграції та поширювати актуальну інформацію, котра допоможе молоді вільно зорієнтуватись у ситуації, що складається в державі та на міжнародній арені. Наступним містом куди завітає АМоРе з проектом «Відкрий Європу» будуть Ківерці.

Тренерами проекту стали студенти V курсу факультету міжнародних відносин Волинського Національного університету імені Лесі України, тому молодь почувала себе вільно й з задоволенням висловлювала думки й відстоювала свої позиції щодо членства України у ЄС.

Джерело:
http://eu.prostir.ua

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо