Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
03-12-2008       Польща, Україна та Німеччина обговорили проект Музею історії та побуту українців
Польща, Україна та Німеччина обговорили можливу співпрацю у культурному проекті з будівництва єдиного в Україні Музею історії та побуту етнічних українців. Музей під відкритим небом, у якому відтворять історію українців Надсяння, Холмщини, Лемківщини та Підляшшя, розпочнуть будувати вже з наступного року.

Проектну документацію з будівництва музейного комплексу вже розроблено, повідомив „Німецькій хвилі” депутат Львівської облради, член комісії з питань культури Олег Немчінов. За сприятливих обставин, будівництво має розпочатися наступного року. На це закладено кошти у бюджеті області, утім до створення музею рада залучає партнерів з ЄС.

За словами депутата, проект було представлено на міжнародному семінарі „Німеччина-Польща-Україна. Сусідство-співтовариство-членство”. На що представники німецької федеральної землі Тюрінгія заявили, що знайдеться чимало європейських фундацій, які готові будуть співфінансувати створення Музею, який може стати „мостом примирення двох народів”:

„Через такий культурний захід – будівництво музею за співучасті ЄС, представники Польщі та Німеччини бачать можливість примирення українського та польського народів, як це зараз відбувається між німцями та поляками”, - каже Немчінов.

Джерело:
http://eu.prostir.ua

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо