Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
26-12-2008       Оксана Лущевська       Новий номер часопису "Захід-Схід"
25.12.2008 вийшов шостий номер віртуального часопису «Захід-Схід» www.zahid-shid.net
РІЗДВЯНЕ ДИВО

Немає - як і не було - у світі більшого дива понад пришестя на землю Божого Дитятка. Віфліємське диво розсіяло морок дотихчасової безвиході й подарувало людству велику надію - надію на спасіння душі.
Господь зіслав свого Сина, а в Нім - частину Себе. Наш Пан подарував нам джерело одвічного Світла - нашого Спасителя. Грізний вітхозавітний Бог став відтоді нашим милосердним Отцем Небесним.
Тож нехай теплий відблиск різдвяної зірки несе у наші оселі невимовну радість Божого благословіння, а також любов, злагоду, здоров'я та добробут!
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!


Редакція порталу "Захід - Схід" має чудову нагоду представити читачам нових обдарованих авторів - учасників конкурсів "Різдвяне Диво" та добірку дитячих творів-лауреатів від "Мистецької сторінки".

Переможців конкурсу "Різдвяне Диво", що проводиться спільно з видавництвом "Свічадо", редакція нашого часопису оголосить 10 січня 2009 року. Читачі матимуть змогу ознайомитись із кращими творами, що надійшли на конкурс "Різдвяне Диво" у різних розділах "Заходу-Сходу" та висловити власну думку щодо прочитаного у "Відгуках". Слідкуйте за рубрикою "Конкурси"... 

Читайте номер "Різдвяне Диво" тут: http://www.zahid-shid.net/

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо