Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
25-01-2009       rusychi       "РУСИЧІ" випустили перший альбом

Чекалося і сталося!

Наймоторніший і, безперечно, найбільш мандрівний Український  етно-гурт «РУСИЧІ» нарешті випустив свого першого студійного компакт-диска зі співочою назвою «ЩЕБЕТАЛА ПТАШЕЧКА».

Гурт, без  якого не обходиться жодний поважний етно-фестиваль, як «Підкамінь»,  «Лемківська Ватра» ­­­­­­, „Бойківська ватра”, „Трипільське коло”, джаз-фолк фестиваль „Флюгери Львова” та ін. вже можна слухати не тільки «наживо» на концертах, але й коли заманеться надіти «вуха».

 

"Русичі" - це енергетика, що ллється зі сцени під час виступу і просто розриває. І це не дивно, тому що смисл нашої музики у виключно позитивному відношенні до всього..."

«ЩЕБЕТАЛА ПТАШЕЧКА»  - це бадьорий заряд добра та радості українських пісень, котрі «Русичі»   природно і живо переклали на сучасну музику. Хто хоч раз  чув «Русичів», це знає, а для тих, кому не випадало нагоди, є шанс почути наскільки народна пісня може бути сучасною і драйвовою. Диск поєднує різні прочитання народних пісень з елементами року, реггі, ска, фанку, кантрі. Здебільшого це жваві танцювальні пісні, хоча музиканти все ж таки дають змогу відпочити Вашим ногам на ліричній пісні «Стоїть дівча». ­

 ПРОСЛУХАТИ альбом тут:

http://www.rusychi.org/ukr/cd.html

 

ПРИДБАТИ нову платівку „Русичів” можна в найбільшому інтернет-магазині „Наш Формат” (www.nashformat.com.ua), його магазинах-партнерах по Україні, мережі музичних крамниць „Диски та Касети” (Одеса), „Меломан” (Львів)

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо