Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
19-03-2009       Олена Хаджиоглова       В Луцьку пройшов львівський дощик

 

  

Під знаком львівського дощу минула березнева неділя в Луцьку. 15 березня, при свічках, усі поціновувачі української джазової культури слухали львівський колектив «Dzyga Imagine», який був запрошений у гості «Луцьким джаз-клубом» (www.jazzclub.lutsk.ua) та співорганізатором серії щомісячних джазових вечорів, клубом «Майдан».

 

«Львівський дощик», саме таку назву має одна із композицій бенду, був «намальований» барвами саксофона, бас-гітари, вокалу, ударних та фортепіано. Цього разу ми стали свідками народження імпрессіоністських джазових полотен, які повели нас вулицями Львова, розказали легенди та таємниці, дозволили послухати шепіт закоханих в це місто людей та просто подихати ним…

 

Історія колективу бере початок у 2004 році. З ініціативи МО «Дзиґа» та керівника ансамблю Валерія Половини народився «Trottola Imagine Quintet» (італ. «Квінтет Дзиґа Імеджин»). У 2006 році назва була змінена на «Dzyga Imagine». Очевидно, слово «imagine» (англ. «уява») обране колективом не випадково – їхня музика захоплює, примушує фантазувати, і навіть ті, хто ніколи не бачив Львова, починають захоплюватися ним.

 

Гідом весняним Львовом стала ведуча вечора, журналістка Наталя Войтович. Фотовиставка джазових світлин Олександра Більчука підкреслила тематику вечора – фотоімпресії з джазових концертів налаштували публіку на інтелектуальну музику «Дзиґи».

 

Вечір досяг апогею, коли на сцену вийшли Олексій Боголюбов (ф-но), Олег та Тарас Баковські (труба, саксофон). Утворився такий собі октет, який примусив публіку забути про всі турботи (навіть про те, що завтра – понеділок!), і насолоджуватися драйвом, який дарували їм музиканти.

 

«Я вперше на такому вечорі, але мушу зазначити, що джем-сешн – це щось особливе! Такою мусить бути справжня музика!», зізналася Іванна Кость.

 

26 квітня о 19.00 в клубі «Майдан» відбудеться черговий вечір джазу.

Для Вас гратиме «Cherkasy Jazz Quintet», учасник майже усіх джазових фестивалів України. В програмі колективу класичний хард-боп 50-60-х, твори Лі Моргана (Lee Morgan), Хораса Сілвера (Horace Silver), обробки джазових стандартів в хард-боповому стилі.

 

Для бронювання квитків звертайтесь за тел.: 8-050-438-3824 (Дмитро)

 

 

 

 

 

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо