Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
07-04-2009       Yuriy       У Львові з'явився новий молодіжний співаник

Студентське братство Львівського національного університету ім. І.Франка спільно зі Студентським братством Національного лісотехнічного університету у рамках проекту «Фестиваль братської пісні» здійснили видання збірника пісень, популярних серед молоді.

«Співаник Студентського братства» на сьогодні є найповнішим зібранням україномовних пісень, поширених серед молоді. Він містить 272 сторінки. До нього увійшли 213 творів, умовно поділених за тематикою на 5 розділів: «Патріотичні», «Ліричні», «Жартівливі», «Мандрівничі» та «Всяка всячина». Співаник охоплює авторські та найкращі зразки народних, повстанських, пластових і власне студентських пісень, окремі з яких публікуються вперше. Майже до всіх пісень збірника подано акорди.

Важливим вдосконаленням нового співанка є його шито-клеєне кріплення. Тому він розрахований на інтенсивне та тривале (багаторічне) використання.

Всі бажаючі придбати співаник можуть звертатися за телефоном +38 068 844 33 80 (Юра) або зголошуватись на скриньку radik125@gmail.com

Зміст співаника можна скачати тут: http://gettyfile.ru/270612/

Ціна  примірника - 25 грн.

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо