Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
13-05-2009       Перший обласний фольклорний фестиваль-конкурс ім. Василя Полевика

7-8 червня 2009 року вперше в м. Щорсі та с. Займище Щорського району відбудеться обласний фольклорний фестиваль-конкурс ім. Василя Полевика. Фестиваль-конкурс проводиться задля відродження і збереження пісенної та музичної спадщини Чернігівщини та вшанування пам’яті відомого фольклориста, лауреата обласних премій ім. Т.Верьовки, Б.Грінченка і премії Фонду культури, заслуженого працівника культури України Полевика Василя Івановича.

7 червня в м. Щорс пройде урочисте відкриття меморіальної дошки Василя Полевика та конкурсні прослуховування колективів. В конкурсній програмі будуть брати участь близько 20 аматорських фольклорних колективів Чернігівської області.

В с. Займище Щорського району відбудеться нагородження та велика концертна програма за участю учасників конкурсу та гостей фестивалю.
8 червня для учасників конкурсу будуть проводитись майстер-класи та оглядова екскурсія в м. Щорс.

Основним завданням фестивалю-конкурсу є широке залучення населення, особливо молоді, до участі в народній творчості, практичне знайомство з джерелами автентичного фольклору, привернення уваги до вивчення фольклору, його дослідження, популяризація діяльності науково-дослідницьких гуртів та окремих збирачів нематеріальної культурної спадщини.

Докладніше тут:
http://cult.gov.ua
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо