Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
21-06-2009       Фестиваль авторської пісні Дикий Мед у Сколе

10-12 липня в мальовничому прикарпатському місті Сколе, що на Львівщині, відбудеться фестиваль авторської пісні Дикий Мед. Його метою є розвиток та поширення сучасної авторської пісні шляхом урізноманітнення засобів її подачі та прочитань.

Організатори не обмежують учасників усталеним, суто акустичним супроводом: автори-виконавці можуть виконувати свої твори з власними гуртами і навіть із використанням електро-приладдя. При цьому така музика і акустична оцінюється окремо. Переможців визначають самі учасники і, до речі, такий підхід є новим запровадженням на цій забаві.

Фест охоплюватиме чотири дії:
1.    Змагальна частина.
2.    Виступи знаних умільців в жанрі авторської пісні.
3.    Збірні концерти досвідчених виконавців та переможців конкурсу.
4.    Супутні мистецькі заходи (музичні вистави, пісня для дітей, місцеві творчі колективи).

Місце для Дикого Меду обрано не випадково: ця місцина зазнала рік тому руйнівної повені, і терпляче очікує допомоги у вирішенні питань збереження  довкілля. Крім того, фест має стати своєрідною принадою до розвитку загального облаштування місцевості. Задля підняття привабливості неподалік фестивального майданчику буде розгорнуто табір для подорожніх байкерів.

Наразі списки учасників та піснярів-змагунів лише укладаються, але вже відомо, що ведучим дійства буде чільник гурту Vперше 4ую – Григорій Вагапов, він же виступить і як розпорядник мотоциклетної складової дійства. Певний стосунок   до фесту має і Павло Нечитайло, який відомий не лише як провідник Пропалої Грамоти, але і як виконавець саме авторської пісні та співаної поезії.

Вичерпні довідки про Положення забави, її правила, заявки можна одержати в таких осіб:
•    розпорядник з відбору учасників: Андрій Кирчів, м.Львів, (093) 154-3345
•    керманич дійства Віктор Нестерук, м. Київ, (067) 440-6888, dykymed[рАвлик]ukr.net.

Джерело:
http://fdr.com.ua
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо