Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
01-12-2009       Проект «Живі струни»

У навчальних закладах Харкова і області з успіхом реалізується проект Харківської крайової організації Спілки Української Молоді „Живі струни”. В основі проекту – тематичні концерти сучасних виконавців на українських народних інструментах, а також пізнавальні мистецькі бесіди-зустрічі для учнівської і студентської молоді краю.

Серед учасників проекту „Живі струни” – відомі музиканти з України та української діаспори: Ярослав Крисько, Назар Божинський, Василь Кирилич, Вадим Шевчук, Юліан Китастий, Юрій Фединський, Михайло Коваль та інші. Особливою популярністю у харківської молоді користувалися виступи знаменитих закордонних бандуристів Юліана Китастого та Юрія Фединського (Нью-Йорк, США). За їхньою участю відбулося кілька концертів у ВНЗ міста, а також мистецьких акцій та зустрічей. Успіх сучасних кобзарів в середовищах харківської молоді важко переоцінити. Для переважної більшості відвідувачів акцій проекту „Живі струни” кобзарські концерти стали своєрідним одкровенням у пізнанні традиційної культури нашого народу, неупередженого пізнання рідної історії й культури. Доброзичлива атмосфера зустрічей, безпосередній контакт між виконавцями і слухачами, високомистецький і глибоко духовний репертуар співців, нарешті, незвичний вигляд і звучання прадавніх музичних інструментів спонукали багатьох молодих людей до переоцінки власної системи цінностей, а, можливо, і до свого самовдосконалення. А крім того кобзарські концерти надали всім слухачам свіжої енергії, бадьорості й наснаги у повсякденні.

Проект "Живі струни" став переможцем цьогорічних соціальних проектів для молоді Харківської обласної державної адміністрації. Здійснення проекту стало можливим завдяки сприянню Харківського обласного центру молоді Управління у справах сім"ї та молоді ХОДА, Харківського обласного центру народної творчості та Фонду національно-культурних ініціатив ім. Гната Хоткевича.

ХКО СУМ

Проект «Живі струни». Фото 1

Проект "Живі струни"

Проект "Живі струни". Фото 2

Проект "Живі струни"

Проект "Живі струни"

Проект "Живі струни"


Проект "Живі струни". Фото 4

За матеріалами:
http://cym.org.ua
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо