Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
05-01-2010       Ксандра Осініна       Перша НЕвіртуальна виставка галереї "Zf-art"

З 10 січня по 10 лютого мешканці і гості Києва зможуть милуватися невеликою, але душевною експозицією за адресою: ул. В.Василевської, 7, оф.308.

Інтернет-галерея дуже зручна, вона дозволяє ознайомитися з експозицією або придбати витвір мистецтва, не виходячи з-за комп'ютера, в офісі або вдома, у будь-який час доби. Проте, оригінали творчих робіт несуть в собі особливий енергетичний заряд. Тому перша невіртуальна виставка галереї "Zf-art" (zf-art.kiev.ua) – початок серії заходів, націлених на знайомство глядачів з авторами «живцем». Це своєрідний триптих, в якому представлено три напрями мистецтва – живопис, різьблення і фото-арт.

Живопис Віталія Кіріченко – це особливий світ, добрий і життєрадісний. Його роботи дають колосальний заряд позитивної енергії. Неможливо залишитися байдужим, дивлячись в очі його милим чудовим персонажам.

Різьблені картини Олексія Виборнова оригінальні, як в сюжетах, так і в техніці виконання. Поєднання різьблення, інкрустації і випалювання – авторська техніка, що запам'ятовується своєю неординарністю та декоративністю.

Фото-арт співавторів Олександра Крівошея і Олександри Осиніной – це композиції, в яких переплітаються динамічні, сюжетні фотографії з дизайнерською обробкою. Представлена на виставці невелика серія з чотирьох робіт називається «НеМоё кино» ("НеМоє кіно"). Це стилізації під старі комедійні вестерни, з динамічним розвитком сюжету, що залишає величезне простір для додумування всього іншого глядачем. Так само автори представлять увазі декілька пейзажних фото-робіт із спільних подорожей на п-ов Крим.

Виставка працюватиме: з 11-00 до 19-00 з понеділка по суботу, та з 12-00 до 17-00 у неділю.

Вхід вільний!

Ласкаво просимо завітати до нас!

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо