Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
23-01-2010       Ксандра Осініна       Персональна виставка живопису Осініної Олександри "Зодіакальні зустрічі"
З 23 січня у "Мистецькій вітальні" бібліотеки ім. Наталі Забіли на проспекті Науки, 4 (м.Київ) буде проходити персональна виставка живопису молодої українськой художниці Олександри Осініної. Тема експозиціі - "Зодіакальні зустрічі".
Світ навколо нас – дивовижний і казковий, і ніщо не може втримати політ творчої фантазії. Саме так стверджують витончені роботи художниці. Її персональна виставка – це не просто збірка різнопланових робіт - основою експозиції є серія полотен, об'єднана однією концепцією. Кожного місяця у світі символів відбувається романтичне побачення двох Зодіакальних Знаків – символічних відображень сузірь. Циклічний рух серед безмежного простору зачаровує, вражає своєю величчю. Проте ці полотна не пригнічують, навпаки – роботи дуже життєрадісні та по дитячому яскраві, вони створюють враження мозаїки або вишивки. Неповторні колорити підкреслює авторська техніка, що походить від пуантілізму, кольори „рухаються” по спектральному колу слідом за веселкою. Кожна робота «Зодіакальних зустрічей» розкриває перед глядачем споконвічну тему дуальності світу, як зовнішнього, так і внутрішнього. Хоча полотна написані з долею гумору та деякої дитячості, вони несуть глибинне філософське послання своїм глядачам.
Олександра Осініна – корінна киянка, що обожнює своє рідне місто та черпає натхнення в його неповторній атмосфері. Випускниця Київського Видавничо-Поліграфічного Інституту за спеціальністю художник-графік. На разі суміщає декілька професій – фотографа, живописця, дизайнера. Є автором ідеї та адміністратором кількох творчих проектів в мережі Інтернет. Таких, як віртуальна галерея мистецтв «Zf-art» (www.zf-art.kiev.ua), в якій об’єднала талановитих художників та митців, що працюють у напрямку декоративно-прикладного мистецтва, фотохудожників тощо. Живописні, графічні та фото- роботи авторки знаходяться в приватних колекціях як в Україні, так і за її межами (Німеччина, Литва, Росія).
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо