Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
14-03-2010       Володимир       Підписано Меморандум коаліції «Збережи своє!»
12 березня в приміщенні ТЦДМІ ім. Довженка (колишній кінотеатр ім. Довженка), що на проспекті Злуки, 45 в Тернополі відбулося засідання коаліції «Збережи своє!».

На ньому лідери громадських організацій Тернопілля обговорювали стан туризму в Тернопільській області в розрізі проблем історико-архітектурних пам’яток краю.
Серед присутніх: Беднарчук С. Н. (ТМДГО "ТИДИВИ"), Якимчук В. З. (ТОО ВДТО "КРОКС"), Уніят В. Б. (ТОМО "Асоціація краєзнавців-енциклопедистів"), Строцень Б. С. (ТОО "Українське товариство охорони пам’яток історії та культури"), Лещишин А. Є. (Інтернет сторінка "Замки Тернопілля"), Яворський Н. І. (ТМГО "Патріот України", депутат Тернопільської обласної ради), Гірчак І. Я. (ТРВ "Асоціація міст України"), Домбровський О. О. (ТМО "Нівроку"), Сцібайло І. Б. (ТММГО АЗПіСМ "Дружба"), Маркович О. А. (Еколого-краєзнавчий проект "Квітуча Тернопільщина"), Кріс П. С. (СК ім. Б. Сцібайла "ГалТер'S").

Під час обговорення було піднято назовні безліч проблем, недоліків та недопрацювань в даній галузі. Зокрема Володимир Ханас, координатор проектів ТМО «Нівроку», запропонував створити документальний фільм про проблеми та перспективи туристичного комплексу Тернопільської області.

Підсумком зустрічі стало підписання меморандуму коаліції громадських організацій Тернопільщини «Збережи своє!».
Витяг з меморандуму: «Ми об’єднуємо свої зусилля задля привернення уваги влади та громадян до стану замків Тернопільщини, проведення інформаційної кампанії. Також зобов’язуємось провести громадський моніторинг дій влади щодо збереження та використання замків Тернопільщини, польові дослідження і вивчити реальний стан замкових споруд, а також розробити та подати місцевій владі пропозиції щодо покращення ситуації, ініціювати прийняття на обласному рівні перспективного економічно обґрунтованого плану щодо збереження та відновлення замків Тернопільщини.
Ми мусимо по-новому глянути на руїни наших замків, побачити красу храмів і палаців, і якщо хоч невелика кількість сердець почує втілену в камені мелодію нашої минувшини, то зусилля коаліції “ЗБЕРЕЖИ СВОЄ!” не пропадуть марно.»
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо