Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
31-03-2010       Вікторія Курилех       У Львові вперше відбудеться кінний двобій! Стартував прийом заявок на Фестиваль "Львів Стародавній"2010"

У Львові вперше відбудеться кінний двобій!

 

22-23 травня 2010 року у Львові відбудеться Другий міжнародний фестиваль середньовічної культури «Львів стародавній», в рамках якого лицарі зі східноєвропейських клубів історичної реконструкції вперше змагатимуться у кінних двобоях. Це буде одне із найфеєричніших свят у стародавньому Львові.

 

Родзинкою фестивалю стане також фінал конкурсу «Ой не ріж косу, бо хорошая», де українські красуні зможуть помірятися своєю гордістю – довгою косою. Конкурс проводиться спільно із газетою «Високий Замок».

 

Усі розваги супроводжуватиме концерт середньовічних гуртів на головній сцені. Серед учасників – відомі українські та закордонні гурти, які виконують середньовічну музику. Хедлайнери Фестивалю - київський колектив «Йогурт», харківський «Spiritual Seasons»  та львівський  «Kings & Beggars». Планується також приїзд віп-гостей, імена яких організатори фестивалю поки що тримають в таємниці.

 

Протягом двох днів у Шевченківському гаю відбуватиметься справжнє середньовічне дійство. Музей-заповідник перетвориться на середньовічне місто XIII-XVI століть із тогочасним побутом та культурою.

 

Сам Шевченківський Гай розділять на умовні тематичні майданчики і біля кожного деревяного будиночка Музею на відвідувачів чекатиме нова середньовічна розвага. А це десятки різноманітних майстер-класів справжніх професіоналів своєї справи: гончарства, ковальства, стрільби зі справжнього англійського лука, середньовічних танців тощо.

 

Охочі відчути себе героями тої епохи зможуть приміряти середньовічні костюми. У середньовічній таверні пригощатимуть наїдками за старовинними рецептами, а на стилізованому ярмарку продаватимуть свої вироби майстри різноманітних ремесел.

 

Кульмінацією свята стане «новинка цьогорічного фестивалю» – кінні двобої лицарів, переможець яких обиратиме Королеву фестивалю.

 

Міжнародний Фестиваль «Львів стародавній» пройде у Львові уже другий раз. Вперше свято відбулось у 2006 році, і було приурочене до 750-річчя Львова. Тоді у Фестивалі взяли участь представники більше ніж п’яти країн світу, зокрема відомі ансамблі «Літуус» (Мінськ), «Musica Radicum», білоруський гурт «Тестамент». Організатори дійства обіцяють - другий фестиваль буде ще більш видовищним.

 

Підготовка до Фестивалю стартувала із прийому заявок на участь від Клубів історичної реконструкції та ремісників. Також довгокосі дівчата можуть надсилати свої заявки для участі у конкурсі «Ой не ріж косу, бо хорошая», який  вже розпочався у «Високому Замку». Найоригінальніші історії учасників публікуються у виданні, а переможницю Ви побачите у перший день Фестивалю.

 

Для отримання детальнішої інформації щодо Фестивалю звертайтеся до прес-аташе Фестивалю Вікторії Курилех за тел. (097) 964 35 67 або на сайт  http://lviv-old.org.ua/

Журналістів, які висвітлюватимуть подію, просимо звернути увагу на потребу попередньої акредитації на підставі попередньо поданої заявки із урахуванням якості і об'єму анонсуючих матеріалів.

Заявку на акредитацію та опубліковані анонси потрібно надати до 21 травня 2010 р. (до 18:00), відправивши їх на електронну скриньку Прес-центру Фестивалю - viktoriya.k@promovski.com 

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо