Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
24-04-2010       Victoria       Художник-графік Вікторія Андрієвська - персональний сайт.

 

Віднедавна на просторах інтернету з'явився персональній сайт українського художника-графіка Вікторії Андрієвської, головного художника всесвітньо відомого видавництва "КРИНИЦЯ".

Адреса сайту: - http://www.andrievska-art.com/ 

У своїх графічних творах Вікторія Андрієвська розкрилась як неординарна творча особистість. У піднесеному кольоровому звучанні, у вишуканому ритмі форм і ліній, у неочікуваній особистій емоційній насназі, у відчутті матеріалу, який із суто фізичного стану перетворюється у елемент і засіб творчого втілення задуму, відчувається неспокійна душа автора. Її твори спілкуються з глядачем, вони мовби промовляють до нього, стверджуючи радість життя, радість всього земного, вічність руху в природі.

Як художник і художній редактор, фахівець комп'ютерного дизайну і комп'ютерних версток Вікторія Андрієвська брала активну участь у створенні оформлення, макетів і випуску таких знакових для України видань: "Книга про Матір" (2003), В. Стадниченка "Іду за Сковородою" (2003) та "Лоно Дунаю" (2006); "Пісенний вінок. Укр. нар. пісні" (2005, 2007); "Мистецькі роди України... Василь Кричевський" (2004); "Шевченкова Криниця" (2003); "Не забудьте пом'янути... Шевченківська листівка як пам'ятка історії та культури, 1890-1940" (2004); Т. Майданович "Калиновий птах" (2006) та ін.

Десять років роботи у видавництві, надихнули Вікторію Андрієвську на створення  унікального для України видання – альбому-фоліанта «На межі ІІ—ІІІ тисячоліть. ХУДОЖНИКИ КИЄВА. Із древа життя українського образотворчого мистецтва. Живопис. Графіка. Скульптура» (2009).

Серед творів графіки і живопису серії: "Стан душі" (2003), "Кактуси" (2003) "Риби" (2004), "Квіти" (2005), "Трипілля" (2006), "Мандри" (2007-2010). Графічні та живописні твори Вікторії побачили світ на численних виставках в Україні, Італії, Іспанії, знаходяться у приватних експозиціях.

 

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо