Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
12-05-2010       Іван       Пророцтва майя від Д’Амато вперше вийшли українською!

Навесні, у видавництві "Клуб Сімейного Дозвіля" вийшла нова книжка від Брайана  Д’Амато "Пророцтва майя" українською мовою.                         

      

Наближається 2012 рік. Розшифровуючи легенди майя про кінець світу, вчені знаходять записи про незакінчену партію якоїсь загадкової гри. То невже життя людства багато віків було грою невідомих сил і всі ми — лише фігури на велетенській шахівниці?
У секретній лабораторії Джеда відправ­ляють у минуле, аби він розгадав таємницю пророцтва і відвернув небезпеку, що чекає на людство 21.12.2012. Це буде кінець світу чи початок нової легенди?
Що пророкує легенда – апокаліпсис чи благословення?
             

Брайан Д’Амато - автор  і євро американський скульптор. Отримав ступінь бакалавра мистецтв в Йельському університеті і ступінь магістра в Нью–Йоркському університеті. У 1990-х роках виставляв свої скульптури в галереях, на виставках і в музеях, включаючи музей Whitney, центр мистецтв Wexner і Новий Музей Сучасного Мистецтва . Він видавав декілька журналів, у тому числі Harper`s, Vogue, Flash Art, і Artforum, викладав  історію мистецтва в Нью–Йоркському, Йельському університетах, і в Університеті штату Огайо.  

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо