Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
24-06-2010       Олександр Козинець       З натхненням та любов'ю

Майже 40 високохудожніх фоторобіт представили на суд полтавських мистецтвознавців майстри з Лубен. Фотовиставка – спільний проект обласної наукової бібліотеки ім. Котляревського, обласної спілки фотохудожників України та фотомитців лубенського клубу «Софіт».

Уже більше п’ти років у Лубнах працює фотоклуб «Софіт». Його очолюють члени Національної спілки фотохудожників України Юрій Зелінський та Володимир Білоус. Пізнати грані фотомистецтва вони допомагають вісімнадцятьом фотографам–ентузіастам.

Кращі творчі роботи членів клубу протягом місяця зможуть оглянути всі, кого цікавить мистецтво цифрового фото. А подивитися справді є на що – пейзажі, фотопортрети, творчі замальовки. Виділяються роботи члена Національної спілки художників України Володимира Білоуса та його доньки – Ольги Сабельнікової, яка представила портрети, весільні фото та натюрморти. Головна риса її творчості, відзначають мистецтвознавці, індивідуальність.

А Лілія Некрасова своїм творчим кредо вважає – для того, щоб щось виходило добре, це потрібно робити з любов’ю.

Твори Юрія Зелінського бачили не тільки в Полтаві та Лубнах, а й у Варшаві, Латвії, Києві, Одесі. Виставками за кордоном може похвалитися і Володимир Білоус. Київ, Мельбурн – це далеко не всі міста, де виставлявся фотомитець.

Звання « народний» клуб «Софіт» прагне здобути для отримання хоча б мінімального державного фінансування. Адже, щоб розвиватися та вдосконалювати свою майстерність, фотохудожникам потрібні виїзди, семінари, виставки в Україні та за її межами.

детальніше - http://lubny.co.ua/news/z_natkhnennjam_ta_ljubov_ju/2010-01-25-248

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо