Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
27-10-2010       Іван       Українська Стефані Майєр претендує на премію «Книга року Бі-Бі-Сі»!

Вийшовши друком на початку вересня роман львів’янки Дари Корній «Гонихмарник» вже встиг потрапити як до довгого списку премії «Книга року Бі-Бі-Сі 2010» так і під пильне око зірок вітчизняного шоу – бізнесу та сучасної української прози. 

Роман «Гонихмарник», лауреат цьогорічного конкурсу «Коронація слова», вийшов друком у найбільшому видавництві країни, «Клубі Сімейного Дозвілля». Перший наклад твору склав 7 тисяч екземплярів. Історія написання книжки та несподіваного тріумфу на «Коронації слова 2010» – доволі унікальна. «Це мій перший «дорослий» роман, - каже письменниця Дара Корній (справжнє ім’я – Мирослава Замойська). – Донька Дарина захоплюється зарубіжною літературою про гобітів, Гаррі Поттера... Вона попросила мене написати роман про наших героїв, які жили б на нашій землі. Так народився роман «Гонихмарник». Подруга порадила надіслати написане до «Коронації...». Надіслала рукопис і забула про це. Тому, коли мені зателефонували і запросили на нагородження переможців, не повірила».  

Талановита дослідниця теми містичного кохання Дара Корній може з легкістю стати українською Стефані Майєр, з її уславленою вампірською сагою. Адже Аліні, головній героїні «Гонихмарника», судилося зустріти свого Едварда Каллена – дивного незнайомця в чорному, тільки от п’є він не кров, а каву. Дівчина закохалася в хлопця, не здогадуючись, що він – гонихмарник - дводушник, істота, що наділена надзвичайними силами. Розповідь про зворушливу любов та людей з двома душами, що ходять поміж нами, вразила навіть Золотого автора, письменницю Люко  Дашвар: «Ця книжка мене захопила своєю містичною складовою, тим до чого багато років ніхто не звертався – до такої царини як містична Україна, як демонічні сили країни і це виявилось настільки захопливим та вражаючим, що я цей роман читала з надвеликим інтересом. Дара Корній змогла в реальну історію вплести містичну легенду і переплести її з реальним життям, саме тому «Гонихмарник» дуже сподобався».  

Дівчата з гурту Реал О прочитав роман «Гонихмарник» відзначають колоритність мови та містику кохання твору: «Книжка неймовірно цікава і вона у нас ототожнюється із «Сутінками» Стефані Майєр – присутнє фентезі, стихійні лиха, містичне кохання - все це дуже добре зв’язано й цікаво читається.  Але напевно найбільший секрет успіху у вишуканому стилі та насиченій, можна сказати «смачній» мові написання твору. «Гонихмарник» нам дійсно сподобався: і якісно, і цікаво, і захоплююче і, мабуть, підходить для усіх поколінь». Дівчата з гурту Реал О вже прочитали роман «Гонихмарник» та радять це зробити іншим.

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо