Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
21-12-2010       Денис Мамчик       Творчий вечір Юлії Демченко в музеї «Літературне Придніпров’я»
За ініціативою МГО «Інститут Україніки» 11 грудня 2010 року в музеї «Літературне Придніпров’я» у м. Дніпропетровську відбувся виступ молодої талановитої художниці і поетеси Юлії Демченко. Усі присутні (а їх було багато) мали можливість зустрітися з щирим і добрим Даром Божим - Юліними малюнками і поезіями.

Не зважаючи натяжку хворобу – загострення цукрового діабету, в результаті якого Юля майже втратила зір – вірші і малюнки її сповнені великою любов’ю до життя, до природи, до друзів і рідних.

Відкрив це свято справжнього мистецтва – презентацію Юліїних віршів – письменник і перекладач Семен Заславський. Він сказав, що поезія Юлії Демченко вчить нас, перш за все,вдячності Богові за безцінний дар життя, що поезія і живопис органічно поєднуються у творчості Юлі.

Далі виступив фундатор «Інституту Україніки» Олексій Лазько. «Поезія Юлії Демченко дає приклад мужнього опору відчаю, якого так багато, нажаль, у нашому житті. Треба цінувати кожну хвилину так, як це робить Юля. Ми живемо у переломний час, коли багато здорових людей розгубилося, коли ідеологія споживацтва опанувала наше суспільство, в той час, коли декому не вистачає грошей на ліки, бо медицина в державі занедбана – і все це є слідством занепаду культури», зазначив він.

На цьому вечорі також виступили співробітниця музею Наталія Василенко, радіо журналістка Валентина Орлова, письменниця Людмила Левченко, новомосковський письменник Олександр Таран прочитав вірші, присвячені Юлі та її мамі.
 
Також були присутні друзі, вчителі та рідні Юлії Демченко.

Всі дякували Юлі таїї матері Наталії Іванівні за цей вечір натхнення, добра і красоти.

Читала свої вірші Юля чудово. Всі були зачаровані її голосом.

Прекрасно висловила свої почуття Юля Демченко у вірші «Друзям»:

У цей тяжкий для мене час
Спасибі за підтримку, друзі,
Хай біди оминають Вас,
Ми будем знов в тісному крузі.

Життя вирує кольорами.
Дай, Боже, щастя Вам, молю.
Не можу висловить словами,
Як щиро Вас усіх люблю.

За матеріалами:
http://www.ukrainica.org.ua
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо