Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
03-05-2011       Олексiй Виборнов       Персональна виставка "Різьблені світи"

                        Київська міська державна адміністрація
                        Головне управління культури
                        Музей історії міста Києва
                        Музей Культурної Спадщини


    З 10 по 31 травня 2011 року в приміщенні Музею Культурної Спадщини буде проходити виставка київського різьбаря Олексія Виборнова.


    Дерево – найпідатливіший матеріал, як і людське сприйняття. Інсталяція, різьблення, інкрустація – жодне слово не здатне відобразити ідею, що втілена в роботах майстра. Сухі звичні слова не можуть описати те, що лежить в основі творчості. Саме тому нічого не потрібно говорити – треба бачити і відчувати. Під чутливими пальцями різьбаря народжуються не просто постаті та композиції, його різці оживляють цілі світи, якими можна милуватися нескінченно, та уявляти власні історії.


    Це перша персональна виставка автора, хоча раніше він приймав участь у колективних експозиціях та творчих заходах.


    Олексій Виборнов народився та живе в Києві. Перші кроки у різьбленні робив ще у дитинстві, надихаючись прикладом батька. Пізніше його роботи набули власного характеру, з’явився авторський самобутній стиль. 

       Основними напрямками творчості є мініатюра, в тому числі сатирична, курильні люльки та декоративні пано, виконані з використанням різних технік та матеріалів. Деякі роботи Олексія виконані в співавторстві з київською художницею Ксандрою Осініною, з якою також разом було засновано інтернет-галерею «Zf-art».


   Кожна робота різьбаря унікальна, щира і відкрита для внутрішнього діалогу, кожен бачить в ній те, що хоче і здатен побачити. Кожному своє, і це не змінити навіть тому, під чиїми пальцями дерево стає втіленням образу. Відвідайте експозицію, і Ви переконаєтесь у тому на власні очі.

адреса Музею Культурної Спадщини: вул. Московська, 40-Б,
проїзд: від метро «Арсенальна» або «Печерська» автобусами № 62, 55 до зупинки «Кінотеатр Зоряний»
тел. для довідок: 280-64-18; 280-68-09

з автором можна зв’язатися по електронній пошті: taimirsol@rambler.ru
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо