Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
08-10-2013       Катерина       Тбілісоба повертається на Андріївський

12 жовтня в історичному центрі Києва за підтримки Посольства Грузії в Україні вдруге відбудеться свято грузинської культури, приурочене до свята Тбілісоба в Грузії

Організатори свята, ймовірно, таємно мріють про те, щоб у відомій пісні про київський Поділ, разом зі словами «це ж шматочок Одеси» з'явилися слова: "і ще трішки Тбілісі».

Тбілісоба – це день міста Тбілісі і свято врожаю. На батьківщині його відзначають з великим розмахом. Основні заходи відбуваються на площі Ріке. Протягом багатьох років тут на день міста проходять ярмарки, концерти, городяни влаштовують танці та народні гуляння. У Києві ж це, перш за все, фестиваль грузинської культури.

«Тбілісоба на Андріївському» займає нижній квартал узвозу - від Контрактової площі до театру «Колесо». У програмі свята: грузинські танці та музика у виконанні ансамблю «Іберіелі», виставка київської художниці Майї Двалішвілі, грузинські літературні читання. Спеціально з Тбілісі на свято їде унікальний вокальний ансамбль Gordela.

У програмі свята також багато інтерактиву: майстер-класи з грузинським народним танцям, вікторина «Я люблю Грузію», найбільшим призом якої буде сертифікат на тижневе проживання в готелі New Gudauri на курорті Гудаурі, а в рамках арт-проекту «Я малюю Тбілісі» всі охочі зможуть прикрасити стіни майданчика «Юність на Андріївському» видами Тбілісі.

 

Завершиться свято концертом вокального ансамблю Gordela (Тбілісі) і демонстрацією грузинського кіно.

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо