Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
31-12-2013       Олексiй Виборнов       «Новорічний салон в Анатомічному театрі»

Національний музей медицини України

gallery Arka

арт-проект «Культура + Р2 = мистецтво»


репрезентують:


«Новорічний салон в Анатомічному театрі»27 грудня 2013 р. 27 січня 2014 р. «Новорічний салон в Анатомічному театрі»


Учасники першого «Новорічного салону в Анатомічному театрі»:


Ірина Невшупа ‒ художник-ілюстратор.

Народилася 31 грудня 1975 р. Живе і працює в Києві. Основна спеціалізація ‒ ілюстрація дитячих книг, розробка персонажів, логотипів, ілюстрацій для листівок, дитячих журналів, веб-сайтів, пакувальної продукції. Працює в техніці акварелі, гуаші, акрил, змішаної техніки. Займається розписом меблів. Пише картини для дитячих інтер'єрів.

http://irina-kozlova.ucoz.ru

nevshupa@list.ru


Олексій Виборнов – різбляр по дереву.

 Живе і працює в Києві. Основними напрямками творчості є мініатюра, в тому числі сатирична, курильні люльки та декоративні пано, виконані з використанням різних технік та матеріалів. Приймав участь в декількох колективних виставках та інших культурніх заставах, а також в персональній виставці в Музеї Культурної спадщини. Роботи автора знаходяться в Музеї Археології м. Києва та в приватних колекціях.

http://vybornov.jimdo.com

taimirsol@rambler.ru


Юлія Макарова ‒ художник-аматор.

Народилася 26 листопада 1988 р. Живе і працює в Києві. Весь свій вільний час присвячує мистецтву. Працює в різних техніках ‒ масло, пастель, акрил, займається виготовленням декоративних дерев-сувенірів.

http://arts.in.ua/artists/Vanilla4007

e-mail:Yulchic@ukr.net


Катерина Борцова – художник.

У 2008 р. закінчила Харківську академію дизайну і мистецтв за спеціальністю образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Викладала спеціальні дисципліни в Харківському художньому училищі. На даний момент є аспірантом Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Має декілька персональних виставок у Харківському художньому музеї.

2007 р. ‒ фіналіст «6 Francisco Mantecon» міжнародного конкурсу рекламного плаката, Іспанія.

2010 р. ‒ фіналіст міжнародного конкурсу плаката «Free press», Citta Fiera Martignacco, Італія.

2012 р. ‒ срібна медаль у категорії « реалізм» у виставці живопису «Factory of visual art», Нью-Йорк, США.

2012 р. ‒ переможець міжнародного конкурсу обкладинки для Oxford University Press , Великобританія.

Роботи знаходяться:

в приватних колекціях України, Сербії, Росії; в колекціях: The City Gallery of Uzice; The town hall of Xativa; Bodegas Terras Gauda, S. A.; Tetovo Art museum; Bitola museum; Hungarian Electrographic Art Association.

http://kateryna.arts.in.ua

http://bortsova.artnow.ru

http://artmajeur.com/bortsova

bortsova@inbox.ru


Вікторія Зверхановська – художник-реставратор.

Народилася 20 серпня 1970 р. Має дві вищі освіти: конструктор-модельєр одягу та художник-реставратор станкового та монументального живопису. Одна персональна виставка батіка. Три персональні виставки живопису. Приймала участь у 6 групових виставках (3 з них ‒ батік, решта ‒ живопис).

zwer-skaya@ukr.net


Дарина Соловйова ‒ художник.

Народилася 29 квітня 1980 р. в м. Коммунарську Луганської обл. В 2002 р. закінчила Луганське художнє училище за спеціальність станковий живопис. Живе і працює в Києві. З 2009 р. займається в студії художника Шаповаленко М.В. З 2013 р. член всеукраїнського творчого Союзу художників «БЖ-АРТ». В цьому ж році відбулася перша персональна виставка «ТОЧКА ОТСЧЕТА».

www.facebook.com/darya.solovyova.50?ref=name

daryadesign2004@mail.ru


Олексій Довгопол ‒ художник: графіка, фото, відео

Народився 1980 році у Києві. Навчався у Державной академії водного транспорту. Займався малюванням і живописом у студії художника Александра Брескіна. Приймав участь у всеукраїнських та регіональних виставках. Роботи знаходяться: Норвегії, Канаді и США

alexart101.wix.com/alex

alexart101@gmail.com


Андрій Салов ‒ художник.

Навчався у художній школі ім. Т.Шевченко та Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. Приймав участь у всеукраїнських та регіональних виставках.

www.salovart.net

saltison@i.ua


Віталій Бараненко – художник.

Народився 5 серпня 1965 р. у Полтавській області. Навчався у Харківському художньому училищі, у 1997 році закінчив Харківський художньо-промисловий університет за спеціальністю станковий живопис. Живе і працює в Харкові. Працює в жанрі портрета, пейзажу, жанрової композиції. Має 6 персональних виставок.

moykaart1@mail.ru>Олександр Брєскін – художник.

Народився в 1947 році. Закінчив Київське художнє училище. Займався в приватній студії художника Ю.Малишевського. Учасник і призер республіканських та міжнародних виставок та конкурсів. Член профспілки художників-графіків Києва, член Київської спілки художників книги. З 2005 року веде художню студію, навчає живопису та творчому сприйняттю світу. В 2007 і 2010 роках міжнародним телевізійним каналом УТР було знято про творчість О.Брєскіна два повнометражні фільми. Роботи знаходяться в музеях України, в багаточисельних приватних колекціях різних країн світу.

www.breskinart.com

breskinart@mail.ru


Роберт Брагінський – художник.

Народився у 1987 р. Навчався в Ужгородському коледжі мистецтв імені А.Ерделі і в Закарпатському художньому інституті. Основний напрямок його робіт – пейзажі. Прикладом для наслідування стали такі великі майстри як: Ю.Клевер, І.Шишкін, В.Сєров, А.Саврасов, Ф.Васільев. У 2013 р. відбулися дві виставки у м. Ковелі, одна з яких – персональна. У 2013 р. приймав участь у виставці сучасного мистецтва "Атмосфера" у м. Мукачево.

braginsky0@gmail.comНаталя Курій-Максимів – графік.

Народилася 23 березня 1987 р. Освіта: УАД (графіка). Учасник багатьох виставок. Персональні виставки: «Великодня виставка малюнку на склі» в м.Львів (2011р.); «Етномандри» в м.Житомир (2011р.); Персональна виставка малярства в м.Дрогобич (2011р.).

nkyrij@gmail.com


 

 

Генеральний інформаційний партнер: телеканал «Культура»


Куратор – Руно Руслан: (044/050) 469-68-07

e-mail: culture1@ukr.net


 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо