Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
31-10-2014       Любов СЕРДУНИЧ       Презентація всеукраїнського збірника "УКРАЇНА-МАТИ КЛИЧЕ НАС ПОВСТАТИ"
Конкурс краєзнавчих, публіцистичних та художніх творів про ОУН і УПА, оголошений у червні 2014 р., дійшов до свого логічного завершення. Збірник творів представлено 14 жовтня, в день УПА, у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імени Миколи Островського.

14 жовтня у м. Хмельницький відбулась презентація книжки «Україна-мати кличе нас повстати» (про ОУН і УПА), співавторами якої стали поети, письменники, дослідники, журналісти, краєзнавці з різних областей України, а також зі США і Московії.

«Україна-мати кличе нас повстати» (Краєзнавчі дослідження, публіцистичні статті та художні твори про ОУН і УПА). Редактор-упорядник – Любов Сердунич. – Хмельницький: Видавець ФОП Цюпак А. А., 2014. – 160 с.: іл..

Знаменно, що презентація книги відбулась у день УПА, який 14 жовтня 2014 року проголошений владою Днем Захисника України. У конкурсі, оголошеному в червні 2014 р., взяли участь понад 30 авторів, твори 31 із них увійшли до збірника. ​

Привітав вихід збірника про ОУН та УПА колишній ОУНівець, голова Хмельницького
обласного Братства ОУН та УПА Зиновій Андрійович КОМАРНИЦЬКИЙ.
У презентації брали участь восьмеро співавторів збірника: Іван Кушнір,
Марічка Жигурт, Євген Процюк, Любов Сердунич, Уляна Мудь (Квасниця),
Олександра Кара, Марія Гуменюк, Лідія Ярохно. Всі учасники презентації у Хмельницькому отримали власні примірники та подарунки. Визначено й переможців. Ними стали Оксана Маковець, Роксолана Вірлан і Олег Буць. Вітаємо! Їх відзначено спеціальними призами.

До обговорення долучилися колишня голова обласної організації ВТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Ніна ШМУРИКОВА і письменник Микола МАЧКІВСЬКИЙ, багаторічний в’язень радянських і німецьких концтаборів Олександр ГРЕХ...
Колега по перу, журналіст Володимир ДМИТРИК вручив мені Почесну грамоту Національної спілки журналістів України "за багаторічну активну участь у процесах державотворення, консолідації, єдність, злагоду і мир в
українському суспільстві", підписану Першим секретарем НСЖУ Сергієм Томіленком.

Сайт "Жінка-УКРАЇНКА" - про презентацію всеукраїнського збірника «УКРАЇНА-МАТИ КЛИЧЕ НАС ПОВСТАТИ» (Краєзнавчі дослідження, публіцистичні статті та художні твори про ОУН і УПА). Редактор-упорядник – Любов Сердунич. – Хмельницький: Видавець ФОП Цюпак А. А., 2014. – 160 с.: іл..
http://ukrainka.org.ua/node/4690

Сподіваюся, що літопис правдивої історії діяльности ОУН та її армії – УПА – продовжиться. І всі ми не лише долучимося до цієї шляхетної справи, а й спонукатимемо й інших, зокрема, молодь, нашу зміну. Хтось із відомих повстанців сказав: «Хай кожна наша книжка і кожна листівка буде гострим мечем нашої правди!». Бо лише правдою ми зможемо перемогти нав’язані совєтські міфи, а точніше – брехню, яку поширювали в радянські часи, аби очорнити наших патріотів, справжніх борців за волю України.

У ці дні співавтори збірника отримують свої примірники книжки, проводять презентації збірника у своїх містах. Домовилися: кошти за продаж книги направляємо на потреби Української армії.
Щодо придбання збірника звертатися до редактора-упорядника або до співавторів.
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо