Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
16-02-2015       Марічка       Перший Тиждень українського кіно у Таллінні
З 18 по 23 лютого 2015 року у столиці Естонії, Таллінні, відбудеться перший Тиждень українського кіно.
Впродовж 6-денного фестивалю естонські глядачі побачать деякі з найкращих сучасних українських художніх фільмів. Програма фестивалю складатиметься з показів шести повнометражних фільмів та однієї збірки короткометражок. Їх представлятимуть голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, режисери Валентин Васянович, Олесь Санін та Вікторія Трофіменко і продюсери Максим Асадчий та Ія Мислицька.
У списку повного метру картини «Поводир» Олеся Саніна, «Креденс» Валентина Васяновича, «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія» Юрія Іллєнка, «Брати. Остання сповідь» Вікторії Трофіменко, «Хвороба кохання» Дмитра Тимошпольського та «Плем’я» Мирослава Слабошпицького.
До короткометражної програми «Українська нова хвиля», започаткованого Національним центром Олександра Довженка, увійшли шість українських короткометражних (ігрових, документальних чи анімаційних) фільмів 2014 року, переможців фестивалів в Києві, Одесі та Варшаві : «Прості речі» Олександра Ратія, «Затичка» Сії Тітової, «Крамниця співочих пташок» Анатолія Лавренішина, «Листопад» Марії Кондакової, «І Бог зробив крок у порожнечу» Зази Буадзе та «Обличчя» Нікона Романченка.
Під час Тижня українського кіно запланована зустріч українських режисерів та продюсерів з естонськими кінематографістами; з керівництвом Естонського кіноінституту та проведення панельної дискусії на тему впливу кіномистецтва на суспільство і можливість фільмів змінити хід історії.
Організатором кінофестивалю виступає Державне агентство України з питань кіно, Естонський інститут кіно та естонська дистриб’юторська компанія Menufilmid.
Фестиваль підтримує Посольство України в Естонії та Центр української культури в Естонії.
Всі покази відбудуться в талліннському кінотеатрі Artis Cinema (www.kino.ee).
Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/392243;jsessionid=77A5048DD2B656134C1A32433F28D2E6.app1
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо