Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
04-03-2015       Олена Єременко       Оголошено конкурс до ювілею Ігоря Білозіра серед поетів Львівщини
До 60-річчя від дня народження Ігоря Білозіра на Львівщині відбудеться конкурс співаної поезії «Поетична світлиця».
За словами директора департаменту культури, національностей та релігій ОДА Наталія Гамкало, конкурс проводиться з метою популяризації музичної спадщини Ігоря Білозіра, виявлення молодих поетичних талантів Львівщини та популяризації національної пісенної творчості, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
До участі у конкурсі приймаються твори поетів Львівщини віком від 18 до 45 років, які опубліковані у власній збірці (мінімум одна) у 2010-2015 роках та покладені на музику та виконуються сучасними українськими виконавцями.
Термін подання матеріалів (друковані збірки, аудіодиски із записами пісень) до 12 березня 2015 року.
Матеріали із супровідним листом слід просять подати за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14; департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації з поміткою: «Конкурс «Поетична світлиця» Ігоря Білозіра».
Експертна рада конкурсу визначає переможців (перше, друге та третє місця) до 20 березня 2015 року. Рішення Експертної Ради оскарженню не підлягають.
Переможцям конкурсу вручать дипломи та грошові винагороди у Музеї-квартирі Ігоря Білозіра 23 березня.
Розмір грошової винагороди встановлюється організаторами в межах наявного фінансового ресурсу.
Конкурс відбувається за фінансової підтримки обласного бюджету в межах передбачених коштів, Благодійного фонду сприяння розвитку українського мистецтва імені Ігоря Білозіра, підтримки меценатів, спонсорів та за рахунок інших джерел не заборонених чинним законодавством.
Склад Експертної ради конкурсу 2015 року:
Богдан Стельмах – поет, заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературних премій імені І. Котляревського, імені М. Шашкевича, імені Лесі Українки, «Благовіст», голова Експертної Ради;
Світлана Максименко – завідувач літературно-драматичної редакції Львівської обласної державної телерадіокомпанії, кандидат мистецтвознавства, відповідальний секретар Експертної Ради;
Мар’ян Шуневич – народний артист України;
Олесь Дяк – поет, композитор, виконавець;
Юрій Кедринський – виконавчий директор Благодійного фонду сприяння розвитку українського мистецтва імені Ігоря Білозіра.
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо