Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
05-03-2015       Олена Єременко       Радіомарафон «Шевченко мобілізує»: презентовано офіційний постер
Міністерство культури презентує офіційний постер марафону «Шевченко мобілізує». 3 березня 2015
Радіомарафон «Шевченко мобілізує» стартує в день народження поета 9 березня. З 6:00 до 24:00 твори Шевченка читатимуть українські військові – учасники та ветерани АТО, діячі науки, культури, волонтери, представники громадськості, урядовці, політики.
Офіційним постером радіо марафону «Шевченко мобілізує» стало зображення Тараса Шевченка у сучасному військовому екіпіруванні учасника АТО.


Автором зображення є художник Вадим Печуркін. «Цей плакатний портрет Шевченка має мобілізуючий, пропагандистський характер, що відповідає меті радіо марафону – підтримати бойовий дух захисників України словами Шевченкових творів, консолідувати українців у боротьбі проти зовнішньої агресії», - прокоментував автор постеру.
Орієнтовна кількість учасників радіо марафону -360 осіб; кожному з яких надається 2 хвилини радіоефіру.
Щогодини у програмі радіомарафону будуть транслюватися архівні записи читання творів Шевченка за участі видатних українців, а також пісні на слова Шевченка як у класичному виконанні хору ім. Ревуцького і капели «Думка», так і у виконанні рок-гурту «Кому вниз», інших музикантів. Ведучі радіо марафону представлять нариси цікавих фактів з життя поета. Пряма трансляція радіомарафону здійснюватиметься на каналі «Культура» Національної радіокомпанії України з включеннями на Першому каналі Українського радіо.
Радіомарафон записуватиметься Національною телекомпанією України, яка забезпечуватиме прямі включення в телеефір Першого національного каналу. До висвітлення марафону також запрошені всі загальнонаціональні ЗМІ.
Місце проведення: м. Київ, Будинок звукозапису Національної радіокомпанії України (вул. Л. Первомайського, 5а).
Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/395833
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо