Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
15-04-2015       Богдан       Показ нової колекції вишиванок від Oleshchuk
Шановні клієнти, потенційні клієнти, львів’яни та гості міста! З радістю повідомляємо про майбутнє свято, яке ми хочемо розділити разом з Вами! Запрошуємо Вас на показ нової колекції вишиванок від Oleshchuk під назвою «Весна, гармонія і квіти 2015».
На показі Вас чекатимуть 15 нових ексклюзивних вишиванок, які включають в себе вишиті сукні, жіночі та чоловічі вишиванки. Цікаві варіанти до фасонів вишиванок в поєднанні з гармонійним розміщенням ручної вишивки у вигляді різноманітних квітів не залишать Вас байдужими! Крім показу в недільний вечір вас чекає приємна атмосфера з ведучим Юрієм Рихликом, знайомство з брендом Oleshchuk та музичний супровід талановитих виконавців.

Показ відбудеться 26 квітня за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича 1, Готель Жорж. Початок показу о 18.00, тож чекатимемо Вас 17.30 для реєстрації та знайомства! Тривалість показу 1 година. Після показу Ви зможете задати питання, поділитися думками, зробити декілька спільних фотографій з моделями та замовити чи купити вишиванку прямо на місці!

Ціна квитка 50 грн до 25.04.15 і 100 грн в день показу.

Продаж квитків: м. Львів, вул. Щирецька 36, ТВК «Південний», ТЦ «Європа» №201а

Замовлення квитків за тел: 098-85-95-582
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо