Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
19-05-2015       Олена Єременко       22 травня о 18.30 у дніпропетровській галереї-книгарні «Чорна ящірка» відбудеться «Книжковий аперитив з Іриною Славінською»
У п’ятницю, 22 травня, в дніпропетровській галереї-книгарні «Чорна ящірка» (вул. Червона площа, 3) відбудеться «Книжковий аперитив з Іриною Славінською». Мова піде про дві новинки авторки: переклад книги «Не сподівайтеся позбутися книжок» - чудового діалогу між Умберто Еко та Жаном-Клодом Кар’єром, який вийшов у «Видавництві Старого Лева», та про книгу другу «Історій талановитих людей» (видавництво «Брайт Букс»). Початок зустрічі – о 18:30.
Які талановиті люди потрапили до другої книги, що за історії дивуватимуть і надихатимуть нас цього разу і чому не варто поки оплакувати книгу як явище – про все це будемо смачно говорити п’ятничним вечором.
Ірина Славінська – журналістка «Громадського радіо», літературна оглядачка журналу «ШО», колумністка журналу «ELLE», кураторка української програми «Книжкового Арсеналу», перекладачка з французької.
«Не сподівайтеся позбутися книжок» - це не погроза сучасних європейських інтелектуалів Умберто Еко та Жан-Клода Кар’єра, а іронічне застереження, оперте на досвід тривалого книгокористування. Життя серед давніх і сучасних видань, пошуки інкунабул, епізоди випадкового успіху чи несподіваної втрати, ретельність добору власних книгозбірень постають в бесіді, до якої хочеться долучитися – часом посмішкою, часом реплікою. Читач-книголюб не лишиться пасивним спостерігачем, бо все, що обговорюється в діалозі, так чи інак заторкує і його власне ставлення до написаного, виданого, обговореного й оціненого.
Докладніше на сайті: http://starylev.com.ua/
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо