Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
05-11-2015       Olga       Що варто зробити з нагоди Дня української мови і писемності 9 листовада
Приєднатися у мережі Facebook до флешмобу від Безкоштовних курсів української мови.

Суть флешмобу: розмістити уривок українського вірша чи вірша про українську мову або відповідь на питання, чому любиш і вивчаєш українську мову, на своїй сторінці з хеш-тегами #9листопада #ДеньУкраїнськоїМови #mova #kursy #ukrainian #language #course #free #курсиукрмови та передати естафету трьом друзям.

***

10:10 – написати XV Радіодиктант національної єдності

Писати можна будь-де. Слухати диктант, окрім дротового мовлення, можна on-line на сайті www.nrcu.gov.ua на вкладці УР-1, УР-3, а також у Всесвітній службі радіомовлення України. Після написання можна надіслати диктант для перевірки на адресу Хрещатик, 26, Київ -1, 01001 або фото чи скан на електронну пошту rd@nrcu.gov.ua. За 2 дні після акції текст диктанту викладуть на сайт, і кожен зможе перевірити себе сам.

***

12:30 – прийти на акцію громадянського руху “Відсіч” до Адміністрації Президента (вул. Банкова, 11) і вимагати від влади негайних реальних кроків на підтримку української мови, а саме:

- запровадити квоти для української мови на ТБ та радіо, а також запровадити обов’язкове українське озвучення фільмів;
- забезпечити фінансування (або звільнення від податків) україномовної книжки та кіно;
- зобов’язати періодичні видання друкувати половину накладу українською; звільняти чиновників, які ігнорують державну мову;
- скасувати ганебний і надзвичайно шкідливий закон Ківалова-Колесніченка.

***

19:00 – взяти участь у мовній грі від Безкоштовних курсів української мови, яку проведе ведуча Українського радіо Ярина Скуратівська в актовій залі Інституту біохімії НАН України (вул. Леонтовича, 9). Найактивніші учасники отримають призи!


Докладніше читайте на сайті: http://movaua.org.ua/
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо