Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
18-02-2016       Літературний клуб "Букмоль" відкрив мережу безкоштовних літературних читань для дітей у Києві

З 13 лютого 2016 р. культурна ініціативна "Букмоль" запустила новий проект "Читаймо дітям уголос!", у межах якого створено першу київську мережу безкоштовних літературних клубів для дітей. Мета цього проекту – популяризувати хорошу дитячу літературу та перетворити читання на невиправну звичку так само, як і обговорення прочитаного з іншими чи домірковування наодинці.


Літклуб "Букмоль" – це читання у неформальній атмосфері та вільній групі, де щоразу зустрічаються не тільки давні знайомі, а й новачки. Читатимуться книжки-картинки, прозові і поетичні книжки; а також власні переклади світової класики. Такий досвід допомагає дитині соціалізуватися, вчить її не соромитися говорити та краще висловлювати власні думки.


Вже приацюють три літклуби для дітей від 4 до 9 років: у благодійному магазині “Ласка” (вул. Малопідвальна, 3), незалежній книгарні “Хармс” (вул. Володимирська, 45А) та у кав’ярні “На Станіславського” (вул. Станіславського, 3).


У кожній із трьох локацій регулярні сторітайми та майстер-класи для дітей є безкоштовними і відбуваються один або два рази на тиждень. По суботах організатори та волонтери проекту чекають на дітей та їхніх батьків у благодійному магазині “Ласка” або у незалежній книгарні “Хармс”, а у неділю - у кав’ярні “На Станіславського”, де за підтримки книгарні «Чуланчик» зустрічі відбуваються вже понад рік.


Розклад лютневих читаньhttp://bokmal.com.ua/Додкладніше дивіться на сайті: http://bokmal.com.ua/
Заняття для малечі,  у Києві відкрито мережу безкоштовних літературних читань для дітей

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо