Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
25-04-2016       Триває Всеукраїнський дитячий конкурс "У пошуках літературних талантів" (прийом робіт до 1 червня 2016 року) «Конкурс» - Україна
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ КОНКУРС «У ПОШУКАХ ЛІТЕРАТУРНИХ ТАЛАНТІВ»


Всеукраїнський дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів» проходить щороку в місті Новоград-Волинський Житомирської області. Організатори конкурсу: Національна спілка письменників України, Фонд «У пошуках літературних талантів».

Умови проведення конкурсу:

Збір конкурсних творів триває до 1 червня 2016 року.

До участі в конкурсі допускаються поетичні та прозові твори учасників, яким на момент оголошення висновків журі ще не виповнилось 18 років.

Конкурс оголошується в номінаціях «Поезія» і «Проза». У номінації «Поезія» до участі допускаються поеми, вірші, байки. У номінації «Проза» – романи, повісті, оповідання, казки, есе. Кількість сторінок і кількість поданих на конкурс творів не обмежується.

До участі в конкурсі допускаються твори, написані українською мовою.

У конкурсі можуть брати участь як діти, що проживають в Україні, так і з інших країн.

Переможці конкурсу одержать премії.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати свої твори, набрані на комп’ютері 14 кеглем Times New Roman через півтора інтервали.

Разом із машинописом потрібно вкласти заяву про участь у конкурсі, написану в довільній формі, в якій вказуються прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання і навчання, домашня адреса, контактний телефон, електронна пошта і улюблені заняття конкурсанта.

Кращі твори учасників конкурсу будуть надруковані в літературних газетах, журналах, на сайтах, видані в антологіях.

Твори надсилаються за поштовою адресою: Всеукраїнський дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів», вул. Банкова, 2, м. Київ, Київська організація Національної спілки письменників України, 01601 або за електронною адресою: talant_novogradvolynsky@ukr.net.

Докладніше дивіться на cайті: https://volodymyrdanylenko.wordpress.com/
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо