Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
17-07-2016       VII Літня літературна школа в Карпатах - лекції від найзнаменитіших письменників сучасної України
Найбільша неформальна літературна подія літа - VII Літня літературна школа (Карпати). Реєстрація учасників: https://goo.gl/8UpvwR6 днів цікавого і корисного відпочинку та навчання в Карпатах, неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства.Лектори - Юрій Винничук, Тарас Прохасько, Андрій Курков, Ірина Цілик, Галина Крук, Володимир Арєнєв, Ростислав Семків.Детальна інформація: https://goo.gl/J7AcV27 літня літературна школаУ програмі літературної школи: 

- 18 годин лекцій та майстер-класів; 
- 15 годин практичних занять у групах (creative writing), аналіз і обговорення текстів учасників; 
- 3 літературні вечори та барбекю-паті; 
- 3 походи в гори, 3 екскурсії, художній аналіз текстів, консультації лекторів, літературні ігри та маса неформального спілкування з лекторами і учасниками. 

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. У результаті школи кожен напише хороший текст, який пройде критику і обговорення колег. 

Лектори розкажуть: 

- теорія письма (з чого починати, як знайти свій жанр і стиль, навіщо вигадувати власні «правила гри» тощо); 

- сюжетно-композиційна організація тексту (як створити фабулу, обов’язкові елементи сюжету, особливості композиції та форми; як і навіщо порушувати загально прийняті правила); 

- персонажі (як створити «живих» персонажів, особливості конструювання головного героя і його взаємодія з іншими типами персонажів; система світоглядів, мотивацій і конфліктів; як змусити читача переживати за долю персонажів); 

- мова і стилістика (різні стратегії оповіді; як працювати над мовою, діалогами, стилем і художніми деталями); 

- саморедагування і робота над собою (як навчитися критикувати власні тексти; чим зацікавити видавців; звідки брати натхнення; яких типових помилок уникати авторам-початківцям; як знайти читачів та своє місце в літературному процесі).

Літшкола буде цікава усім, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма та розширити літературний світогляд. 

Як взяти участь? 

Щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/8UpvwR Кількість місць обмежена. Після реєстрації на Вашу пошту надішлемо детальну програму та лист з інструкціями щодо участі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок. 

Вартість: 
- до 25 липня включно – 4000 грн
- до 5 серпня включно – 4500 грн

У вартість входить: навчальна і розважальна програма, проживання у котеджі, 2-разове харчування (сніданок і вечеря), кава-брейки, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії, барбекю-паті, подарунки від партнерів Літшколи та «ЦЛО card» (картка дає знижку 20 % на наступні проекти ЦЛО). 

Дати і місце проведення: 8-13 серпня 2016 року, готельно-відпочинковий комплекс «Ворохта-МІМ» (смт Ворохта, Івано-Франківська обл.)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @gmail.com

Організатор: Центр літературної освіти

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо