Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
04-04-2017       Олена Єременко       4 квітня у Національній опері України відбудеться концерт до 10-річчя україно-американського благодійного проекту “НЕЗАБУТНЯ КВІТКА”, присвячений КВІТЦІ ЦІСИК
"КВІТКА" продовжує своє життя, рятуючи жінок України!

Україно-Американська Координаційна Рада, Громадська організація «Незабутня Квітка» (м. Львів), продюсер Алекс ГУТМАХЕР (США) за підтримки Міністерства культури України та Департаменту охорони здоров`я КМДА представляють концерт до 10-річчя україно-американського благодійного проекту “НЕЗАБУТНЯ КВІТКА”, присвячений американській співачці з українським серцем КВІТЦІ ЦІСИК.

У концерті візьмуть участь: Василь Попадюк (Канада), Павло Табаков, Брія Блессінг (США), Оксана Білозір, Оксана Муха, Аркадій Войтюк, Кіра Мазур, Ігор Бранован (США), гурт LUIKU, балет Ірини Мазур “Життя”, Алекс Гутмахер (США).

Важливою складовою концерту стане використання оригінальних голосових фонограм Квітки Цісик та унікальне архівне відео.

Ведучий: Євген Нищук. Режисер: Василь Вовкун.

Україно-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка», присвячений Квітці Цісик, започаткований продюсером українського походження Алексом Гутмахером у США у 2007 р. та реалізується за сприяння Україно-Американської Координаційної Ради.

Оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від страшного діагнозу – раку грудей (в 1994 р. – мати Іванна, у 1998 р. – Квітка Цісик, у 2003 р. – сестра, піаністка Марія), - усі концерти проекту проводяться як соціально-благодійні. Тож, традиційно кожний захід проекту «Незабутня Квітка» є не тільки культурно-мистецьким, освітнім, а перш за все – благодійним. Частина коштів від продажу квитків на заходи завжди перераховується в онкоцентри - для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Найвагомішим результатом з часу започаткування проекту у 2007 р. стало придбання пересувного мамографа для Винниччини, який має назву КВІТКА.

Під час концерту, 4 квітня (день народження Квітки Цісик) буде здійснена основна місія проекту - передача 100 000 грн. для придбання пересувного мамографа «КВІТКА» для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Києва.

Концерт у запису можна буде подивиться на Першому каналі Українського національного телебачення 16 квітня (дивіться програму).

Джерело: https://mala.storinka.org/ua/news/4534/4-квітня-день-народження-незабутньої-квітки-цісик.html
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо