Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Мистецькі новини
Місце
Тема
27-11-2018       Оголошено міжнародний конкурс гумористичного твору «Чудака, їй-богу!»

Оголошено міжнародний конкурс гумористичного твору «Чудака, їй-богу!»

З нагоди 130 річчя народження Остапа Вишні, класика сатиричної прози XX століття 13 листопада 2019 року), журналом "Склянка Часу*Zeitglas" оголошено міжнародний конкурс гумористичного твору «Чудака, їй-богу!» (Проза, поезія, есеї, нариси)


Це літературне змагання прозаїків, поетів та есеїстів має відбуватися відповідно темі сучасності,  насиченої сатирою,  іронію, сарказмом,  бурлеском, пародіюванням, а головне – гумором.

До розгляду беруться і карикатури та інші малюнки гумористичного характеру.Термін подання творів - до 1 жовтня 2019 року.По завершенню терміну прийому творів (опісля 1 жовтня 2019 року) плануємо видання Віснику  конкурсу  «Чудака, їй-богу!»


Умови конкурсу:мова написання – українська або російська;

обсяг віршованого твору – обмежується “повними” двадцятьма восьми рядками (сім класичних чотиривірши).

Обсяг прозового твору  до 14 000 знаків. Твори, які перебільшують зазначений розмір,  до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ!

вік учасників – не обмежений.

кількість творів – ОДИН! (не залежно від жанру)Редакция СЧ приймає до розгляду лише авторські тексти за обов‘язкової наявності:

короткої біографії автора (із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону).


Аби надіслати свій твір, автору слід спершу придбати (будь-яку) книгу / книги видавництва "Склянка Часу*Zeitglas" (натисніть на це посилання http://zeitglas.io.ua/s217052/ , щоб переглянути та вибрати книги).

В такий спосіб учасник доводить справою свою щиру участь у спільній справі.

Придбані книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.

Без виконання цієї умови твори не беруться.Будь ласка, напишіть нам е-листа, або зателефонуйте до нашої редакції, та вкажіть замовлену Вами книгу.ЇЇ буде надіслано Вам посилкою, післяоплатою. Сплатите її по отриманню, на пошті.


Тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань)* (назву узято за одноіменним фельєтоном 1921 року). 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо