Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
21-05-2008       Лена Жукова       Музей сучасного образотворчого мистецтва України запрошує відвідати виставку живопису, графіки і скульптури відомої київської мисткині Зої Лерман.

22 травня 2008 року о 18.30 у Музеї сучасного образотворчого мистецтва України відбудеться відкриття виставки живопису, графіки і скульптури відомої київської мисткині Зої Лерман.

У програмі вернісажу – презентація книги «Світ Зої Лерман» (2008, упорядник Селім Ялкут, художник Павло Фішель). Видання стало можливим за підтримки Музею сучасного образотворчого мистецтва України.В експозиції понад 50 творів з колекції Музею сучасного образотворчого мистецтва України, приватних збірок Києва та майстерні мисткині.ЗОЯ ЛЕРМАН народилася у Києві. У 1959 році закінчила Київський державний художній інститут. З 1960 року – член Спілки художників України. Учасник республіканських, всесоюзних та закордоних виставок  – з 1960-го року. Твори зберігаються у колекціях Національного художнього музею України, Музею сучасного образотворчого мистецтва України, Дирекції художніх виставок НСХУ, приватних збірках Європи, США, Ізраїлю.«Живопись – это волшебство». Зоя Лерман«Світ Зої Лерман» - книга про особисте життя і творчу біографію мисткині, складена на підставі її власної оповіді, а також спогадів і вражень її друзів і колег-митців – В.Виродової-Готьє, Г. і С.Григорьєвих, І.Диченка, О.Животкова, О.Агафонова, В. Рижих, А.Літинської, Н.Шостак, І.Вишеславської, О.Петрової, Ю.Шейніса, В.Реунова та багатьох інших.  «…Живопис і графіка, представлені у книзі, дозволяють судити про творчість Зої Лерман набагато краще за будь-які слова. Зоя Лерман – художник високого поетичного натхнення. Вона має унікальний дар передати мовою мистецтва вічні істини добра, любові й краси. Тому її творчість непідвласна часові. У Зої Лерман немає нагород та звань, що даються владою та офіційними державними інституціями. Вона – художник у найточнішому та єдиному значенні цього слова». Селім Ялкут Вхід на відкриття виставки тільки по запрошеннях та за акредитацією! Виставка триватиме до 22 червня 2008 року Музей працює з 11.00 до 19.00; вихідний день – понеділок. Вхід - вільнийДовідки за тел./факс 463 7669, e-mail: musom@isv.com.ua; адміністратор Валерій Кірочок.
 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо