Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Що нового?
Місце
Тема
31-05-2008       Darya       Міжнародний табір у Карпатах «Культура миру - 2008»
Десятиріччя 2001-2010 рр.. ООН оголосила «Всесвітнім Десятиріччям культури миру та ненасильства». Визначення ж «культура миру» має на меті донести важливість внутрішніх факторів, що підтримують або, навпаки, протистоять  втіленню ідеалів миру у нашому житті.

Міжнародний літній табір волонтерів «Культура миру», організований Всеукраїнською громадською організацією «Служіння заради миру», дозволяє своїм учасникам, подолавши ці труднощі, розширити свій світогляд і отримати досвід спілкування зі своїми ровесниками з інших країн. Учасники цього проекту зможуть перетворити те, що нас роз’єднує, у те, що збагачує. Отримавши такий досвід, молоді люди зроблять ще один крок, щоб стати лідерами зі світовим баченням, які не будуть залежати від обставин, і вдало формуватимуть власне оточення.

Програма проекту:Програма проекту була розроблена в тісній співпраці з представництвом ООН в Україні у рамках Програми розвитку ООН «Безпечне середовище для української молоді» тренерами «Служіння заради миру» і ООН.Програма підготовки лідерів складається з курсів:-        Лідерство – як вимога часу-        Розвиток здібностей спілкування-        Міжнародне спілкування-        Командна робота-        Вирішення конфліктів-        Управління проектами За успішного проходження програми учасники отримають сертифікати від «Служіння заради миру»  та ПРООН.  

7-денна програма табору складається з: -        тренінгів та лекцій -        громадського  проекту допомоги «Служіння заради миру»-        походу у гори -        екскурсії до музей історії України -        кінного походу у гори -        підйому на гору Тростян канатною дорогою -        розмови біля вогнища з гітарою -        розваг і змагань-        подорожі на скелю Довбуша -        екскурсія до музею української історії -        з олімпійських ігор-        екскурсії до старого Львова, з відвідуванням підземель монастиря єзуїтів -        церемонія вручення сертифікатів про закінченню табору та тренінгу 

 Учасники проекту:У табір до участі запрошуються молоді люди віком від 16 до 25 років з України, Росії, країн Євросоюзу, США, Кореї та Японії та інших країн: -        лідери молодіжних організацій;-        волонтери різних організацій та програм;-        молоді фахівці різних організацій (з метою отримання досвіду проведення тренінгів та організації таборів);-        молоді люди, які цікавляться волонтерською діяльністю. Вимоги до учасників проекту: не вживати алкоголь, не палити. Усім учасникам табору бажано розмовляти англійською мовою.

Період проведення проекту і вартість участі: Проект відбудеться з 17 до 23 липня 2008 року. Заявки на участь в проекті надсилати на адресу info@sfp.org.ua. Прийом заявок здійснюється до 20 червня 2008 року.

Внесок за участь 230 євро. Дорогу до табору і назад учасники оплачують самі

 
Всі мистецькі новини   Що нового?

Пошук на сайті

Що маємо