Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого

Дитяча творчість


Прекрасне - добрий помічник у процесі виховання дитини. Твори мистецтва допомагають дітлахам пізнавати життя людини і природи, розвивають не тільки зорове сприйняття, але і фантазію.

Гуртки декоративно-вжиткового мистецтва - це чудовий спосіб виховання в дітях почуття краси. Для того, щоб в дітей та підлітків був додатковий стимул займатися в гуртках, краще, щоб їхні твори не просто лежали на полицях, а були доступні для людей. Хай діти знають, що їхня робота не даремна і комусь потрібна, що вони своїми творами вносять у світ частку Прекрасного.

Отже, Мистецька Сторінка розпочинає розміщення творів молодих майстрів.

У висвітленні творчості гуртків міста Рівного нам допомогла Рівненська міська молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив”, яка за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому організовує щорічну молодіжну виставку гуртків декоративно-прикладного мистецтва до Дня міста Рівного.

 

Вироби з бісеру


 

Мистецтво соломоплетіння в Рівному


На Рівненщині побутування ремесла підтримується сприянням участі майстрів у проведенні щорічних «Музейних гостин» та на локальних виставках. Цьогоріч такою ластівкою стала «Мистецька майстерня», де свої напрацювання у цій сфері зможуть презентувати молоді майстри-початківці. Культурологічний проект підтримується Рівненською міською молодіжною громадською організацією „Фундація Регіональних Ініціатив” та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

 

Молодіжна виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Мистецький вернісаж» у Рівному. Підсумки виставки


 

Про мистецтво скандинавської вишивки (хардангер)


У рамках проекту мистецького проекту  Рівненської молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив”, - „Мистецький вернісаж”, розповідаємо про ще один вид декоративно-ужиткового мистецтва, який набув широкого пощирення, - скандинавську вишивку (хардангер). Про тонкощі ремесла розповідає майстриня ГАЛИНА Троян

 

Філологічний гурток при підлітковому клубі Молодіжний центр


Учасники філологічного гуртка при підлітковому клубі "Молодіжний центр" міста Рівного візьмуть участь у виставці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва «Мистецький вернісаж», яку організовує Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив». Діти презентуватимуть свої маленькі напрацювання, а саме мінізбірочки з поетичними та прозовими творами, які народилися у процесі гурткових занять.

 

Художня дитяча творчість у Рівному


 

Пошук на сайті

Що маємо