Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого

Автентична античність як сучасна сенсація. Знахідки Бориса Возницького


Скульптура, вартість якої на світових аукціонах могла сягнути цифри з шістьма нулями, у нас є еквівалентом чотирьох "півлітр".
У житті часом, хоч й дуже нечасто, трапляються й добрі чудеса. Підтвердженням цьому стала презентація чотирьох античних та однієї ренесансної скульптур, привезених до Львівської галереї мистецтв її директором Борисом Григоровичем Возницьким з містечка Розділ, де вони прикрашали фасад палацу магнатів роду Лянцкоронських і фонтан у парку.
 

Зигзаги долі Івана Кавалерідзе


Поза сумнівом, у долі цієї людини було щось фатальне, ренесансне. І не випадково ЮНЕСКО назвало його «українським Мікеланджело». У квітні виповнюється 120 років від дня народження Івана Петровича Кавалерідзе (1887—1978) — видатного українського режисера, скульптора і кінодраматурга.
 

Іоанн Пінзель


 

Михайло Дзиндра / Абстрактна скульптура в інтер’єрі абсурдної політики


Михайлові Дзиндрі не судилося реалізуватися як скульптору на батьківщині. Навчався він у львівській «Мистецько-промисловій школі» (МПШ) саме в період німецької окупації (1941—1944 рр.), що однозначно розцінили б як співробітництво з гітлерівською Німеччиною.
 

Олександр Архипенко


 

Пошук на сайті

Що маємо