Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Володимир - сторінка автора

Вірші     →     Володимир     →     Політ
1 20-08-2013       Володимир
  Дякую!
2 19-08-2013       Олена Більчук
  :))
3 17-08-2013       Володимир
  Дуже Вам дякую за увагу та за добрі поради, мені це дуже цінно! Справді, мої строчки більше чуттєві, ніж філологічно правильні, я навіть боюсь називати їх віршами, просто другого слова нема (можливо, "рифмовані почуття"). Але це перші враження, мені вони здаються найщирішими, якщо почати причісувати з точки зору логіки, змінюються акценти і вся атмосфера миттєвості, мені так зараз бачиться. Але я дуже поважаю інші думки, тому обов'язково враховую їх. Ще раз спасибі!
4 17-08-2013       Олена Більчук
  ... "малими птахами" тут - пташенята. дивилась в інеті "ластівкАми" - допустимий наголос і мені Ваш рядок більше подобається, але там не вистачає одного складу, хоча при читанні вголос можна зробити паузу, а влучного слова додати не знайшла. щодо запропонованих мною невеличких змін до Вашого вірша, то тепер другий варінт мені здається кращим. словом напевно найкраще було не втручатись, адже вірш гарний, настроєвий. оцінки не ставлю, бо для мене це лише один з способів прояву подяки,  вибачте, якщо щось не так, всього доброго Вам...
5 16-08-2013       Олена Більчук
 

Дякую, гарно... по наростаючій проміння летить. може  у другій строфі (щоб не ламати наголос) спробувати написати десь так:

 

На яблуню ластівки сіли -
малі жовтодзьобі пташата.
Це перший політ їх безсилий
і страшно іще їм літати.

Найперші польоти - невміння,
крильми несміливо махали,
тремтіло холодне проміння
між мною й малими птахами.

Бажаючи дітям терпіння
батьки дітлахів бадьорили
і гладило тепле проміння
стрімкого польоту їх крила.

І сам полетів би неначе
з пташиною зграєю цею...
Тремтіло проміння гаряче
між мною тепер і землею.

 

хоча не впевнена у своєму варіанті, також хотіла запропонувати спробувати уникнути повторення римованого слова  "проміння", наприклад так:

Найперші польоти невміло -
крильми несміливо махали,
холодне проміння тремтіло
між мною й малими птахами.

але  перший вірш, хоч він і з повторенням,  мені наче краще звучить. не філолог за освітою і мій коментар дуже суб'єктивний,  але не втрималась, бо вірш зачепив, а "крилАми"  перечепилась :)

 

          


Пошук на сайті

Що маємо