Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Стегачьов Володимир - сторінка автора

Вірші     →     Стегачьов Володимир     →     З сенсом     →     Людина не творець своєї долі
1 05-02-2011       Стегачьов Володимир
 

пожалкуєш, непожалкуєш, значить так і мало бути. Слухався неслухався, програвав - на то були свої причини.. причини - з минулого, які і закономірно призводили до певних наслідків. Я не кажу що неминуче будеш нещасливий. Не можна всеодно пожалкувати через факт самого одруження або неодруження. Нещастя в данному випадку залежить від зовсім інших причин так само як і щастя.  "Невже так: одружишся, чи не одружишся - все одно пожалкуєш?" - це називається рок, зла доля... а я веду мову про закономірність... тобто про хід абсолютно усіх подій як прямо чи опосередковано повьязаних між собою у часі та просторі причинно-наслідкових звязків, які мають цілком закономірний розвиток у процесі взаємодії. це як програма, яка чітко виконується але людина не може її змінити, чітко її побачити, бо є багато ньюансів, які неможливо охопити розрахунком, прогнозом і іншим доступним людині способом.  Минулого не змінити, майбутнього теж, бо воно витікає із минулого, нерозривно з ним повьязано, як причина з наслідком. минуле - причина майбутнє - наслідок, які поєднуються безліччю найдрібніших ланок - причинно-наслідкових звязків. ти більще що майбутнє невідоме бо неможливо передбачити все все все...  якщо і обираєш не те що хочеться то значить на це вплинуло щось. Це "щось" - закономірність яку неможливо вирахувати, вона складається з безлічі факторів які окремо можна підрахувати, а от у сукупності - ні, що люди називають випадковістю - тобто непрорахована закономірність, непобачена.. Закономірні рухи предметів, дій людей, слів, ба навіть думок у голові які виникають від асоціативних звязків здавалось би зовсім спонтанно - закономірні. Випадкова смерть пішохода, що потрапив під колеса виявляється теж цілком закономірною і хоча її не можна вирухувати, знаючи минуле і пішохода і водія - можна цілком достовірно стверджувати чого пішоход і водій авто опинились саме у цей час і саме у такій обстановці... неамє волі вибору... це не залежить від окремих особистостей, адже їх вибір залежить від сотень і тисяч факторів впливу на свідомість того який "обирає" а отже і обере те. що можна було перебдачити...

2 02-02-2011       Коммунарец
  А якщо вибирати не те, що хочеться? Не на рахунок пограбувати банк, а прислухатися до внутрішнього голосу? Я от декілька разів не слухався, опирався побутовій залежності мислення, потім приймав  зовнішній тиск, здавався і в кінці-кінців програвав. Чому я себе не слухав? Невже так: одружишся, чи не одружишся - все одно пожалкуєш?
3 28-01-2011       Стегачьов Володимир
  Я поважаю думку тих людей які при свідомості, але якщо людина щось вибрала і прожила це - то вона не зможе змінити його (вибір) в минулому, тобто як людина обрала - так і мало статись. Зло можна розглядати як просту відсутність добра, як наприклад чорний колір - це не колір, це відсутність будь-яких кольорів. І звісно в кожного свої рамки понять про добро та зло. Їх просто не може не бути. Тому людина і обирає добро для себе за своїми поняттями - а це закономірно, тому і є виявом долі.
4 27-01-2011       Валентина П.
   Не знаю, як на рахунок долі...Але в людини є вибір - між добром і злом, наприклад. Якщо вона, звичайно, при свідомості.
 

          


Пошук на сайті

Що маємо