Варто регулярно підживлювати свої рослини для гарного результату.
Жіноче щастя – це дуже популярна квітка / фото ua.depositphotos.com
Спатифілум, він же мирна лілія чи жіноче щастя, є дуже поширеною кімнатною рослиною. Її обираюсь за гарний вигляд та простий догляд.
Однак, як пише Еxpress, спатифілум треба також підживлювати. Для цього не обов’язково купувати дороге добриво – його можна зробити у себе вдома.
“Щоб заохотити вашу мирну лілію до цвітіння, дотримуйтеся умов її освітлення та поливу. Важливо підгодовувати і кімнатні рослини. Замочена бананова шкірка — це фантастичне домашнє добриво, але ви можете використовувати будь-який удобрений балансир”, – сказала експерт з рослинництва Ханна Роусон.
Відео дня
За її словами, плоди містять багато калію в ґрунті, що може допомогти кімнатній рослині процвітати та рости протягом року.
“Загальне емпіричне правило полягає в тому, щоб удобрювати ваші рослини кожні два-три поливання навесні та влітку та скоротити це число до одного разу кожні чотири поливання, коли вегетаційний період закінчиться восени та поливати. Однак усе залежить від стану вашої рослини. Якщо він швидко росте, можна давати йому трохи більше рослинної їжі”, – радить експертка.
Існує багато способів використання бананової шкірки для підживлення кімнатних рослин.Щоб замочити її, наріжте шкірку невеликими шматочками і залиште у воді на тиждень. Час від часу потрібно перемішувати воду, щоб шкірка краще розм’якшилась і вивільнила більше поживних речовин.
Потім цю бананову воду треба розвести з п’ятьма частинами чистої води і полити жіноче щастя. Це можна робити щотижня протягом періоду цвітіння, однак у зимові місяці цим краще не зловживати. Поливаючи спатифілум в холодні місяці року, завжди перевіряйте, що верхній шар грунту сухий.
Також можна приготувати добриво методом кип’ятіння. Для цього прокип’ятіть бананову шкірку у воді протягом 15 хвилин і дайте їй охолонути. Це добриво буде слабшим і його не потрібно розводити – можна одразу поливати квітку.
Раніше УНІАН розповідав, як доглядати за спатифілумом взимку, щоб не гнили корені.