Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Усик Об'єднаний чемпіон світу у хевівейті Олександр Усик поділився думками про майбутній бій проти Ріко Верховена. «Верховен – хороший виклик, мені це подобається. Я люблю виклики, люблю бокс. Я люблю життя. Іноді я думаю, що світ – це велика лікарня, де багато хворих і божевільних людей. Увесь наш світ хворий, ти ж бачиш, що зараз відбувається. Увесь наш світ збожеволів. Бокс – це шоу – це маленький промінчик світла. Тому що багато людей говоритимуть не про війну, а про бої», – зазначив український чемпіон. Бій між Усиком та Верховеном відбудеться 23 травня у Гізі, а на кону стоятимуть два титули Олександра – WBC та The Ring. Читайте також: Усик обрав собі нового суперника після Верховена
