Логін
Пароль
 
Реєстрація
Забули пароль
Митці нашого часу
Митці минулого
Сторінка автора - Ексклюзивні прикраси від Дарії Дагаз

Бісероплетіння     →     Ексклюзивні прикраси від Дарії Дагаз
 
Заколка-брошка "Нічний каприз"
 


1 2 3 4 5  
Назва "Нічний каприз"

Статус: чекає на господаря:)

Характеристика:

Створена повністю вручну, оригінальна ідея з відсутністю повторення. Всі матеріали якісні, серед них: чеський бісер преміум класу, європеська груба декоративна нитка і міцна тонка. Всі бісеринки і нитки 2 шаром обшиті, що дає велику гарантію довготривалої міцності. Для тримання форми все зафіксоване спеціальним прозорим клеєм. На задній стороні всі шви прикриті шматком чорної шкіри та зафіксована защіпка. Защіпка розрахована на подвійне використання: як брошка та, як заколка на волосся. Дана технологія дає більшу функціональність виробу.
Єдина в своєму роді прикраса, створена майстринею Daria Dagaz.

Слово від автора:

Ідея з'вилась декілька хвилин нового 2015 року. Натхнення було настільки великим, що декілька годин без перестанку я займалась цією прикрасою. Мушу визнати від створення "нічного капризу" радості було більше ніж від свята. Особливо порадував фінальний вигляд. Нотки східного шарму зробили виріб неаби яким цікавим. От про, що довго вагалась, це чи зробити брошку, чи заколку. Перемогла золота серединка, тож власниця моєї ексклюзивної прикраси зможе досить часто використовувати її, кожного разу з нової сторони.

Бажатиму щоб мій виріб приніс багато позитивної енергії та шарму людині котра забажає отримати його. Доставити можу по всьому світі. Пишіть daria.fedyk@gmail.com або дзвоніть +380 936932487 чи +380 673771019, поділюсь красою:))
Бал 5
Середній бал 5
Перегляди 859
Коментарі 1
Дата надходження 15-07-2015
Дата створення січень2015

Пошук на сайті

Що маємо